Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Cyberpunk 2077 doczeka się fizycznej gry karcianej

Cursian czwartek, 1 sierpnia 2019, 16:50 News

Gracze wcielą się w speców od podejrzanych interesów.

CD Projekt Red obudowuje swą nadchodzącą grę całą masą dodatkowych produktów. Wiemy już między innymi o nowym wydaniu „papierowego” RPG oraz książce zdradzającej tajemnice tutejszego uniwersum. 

Dziś obwieszczono, że w opracowaniu jest też fizyczna gra karciana pod tytułem Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game. Na razie ujawniono tylko szczątkowe informacje na jej temat. Wiadomo, że wcielmy się w fixerów, czyli ulicznych cwaniaczków, pośredników oraz specjalistów od wszelkich podejrzanych interesów

Naszym zadaniem będzie przygotowywanie drużyn najemników, wyposażanie ich w odpowiedni sprzęt i wysyłanie na różnego typu misje. Podwładni z czasem będą rozwijać swe umiejętności i stawać się coraz lepsi w swych fachach. Istotna będzie też ekonomia, bo w Night City nie ma nic za darmo. Dobierając nowe karty, trzeba stale rozstrzygać, czy warto ponieść związane z nimi koszty, czy też zachować walutę na inną okazję.  

Premiera w 2020.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 2 sierpnia 2019, 9:52   PBArtek
@Acererak @mrozman
Zgadza się. :)
Dla mniej zorientowanych w świecie "gier bez prądu": Jednym z autorów gry jest pan Eric M. Lang (autor takich gier jak Chaos w Starym Świecie, Blood Rage, Rising Sun i planszówek/karcianek na podstawie XCOMa czy Bloodrage'a). Ten twórca to w świecie planszówek marka sama w sobie. Myślę, że można spodziewać się czegoś conajmniej dobrego
piątek, 2 sierpnia 2019, 7:36   mrozman
Sam sprawdziłem nazwisko autora i zaskoczyłem się ilością dużych, dobrych i znanych (w planszówkowym gronie) tytułów. Zostaje tylko czekać jak będzie wyglądać mechanika w szczególe
czwartek, 1 sierpnia 2019, 20:04   Acererak
Wszystkim, którzy mają wątpliwości proponuję zerknąć na nazwisko autora - to na pewno nie będzie Gwint 2.0 (ten fizyczny) ani planszówka wiedźmińska, tylko raczej coś lepszego.
czwartek, 1 sierpnia 2019, 19:10   DEO
Serio... Zaczynam powoli przyznawać rację tym co piszą że gra może być słaba i próbują się nachapać póki są na fali i ze ogólnie powoli robi się to wszytko żenujące...
czwartek, 1 sierpnia 2019, 18:54   damian110992
A może partyjka gwinta?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z