Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITEpic odmówił sprzedaży gry, bo miała pojawić się na Steamie

Ninho środa, 31 lipca 2019, 21:30 News

Twórcom Fortnite'a zależy na wyłączności.

SkateBIRD to niezależna gra studia Glass Bottom Games, w której wcielimy się w, jak sama nazwa wskazuje, ptaszka jeżdżacego na deskorolce. O takiego:

Developerzy zwrócili się do Epic Games z propozycją publikacji gry za pośrednictwem ich sklepu. Dostali jednak odpowiedź odmowną, gdyż Epic skupia się na wydawaniu produkcji na wyłączność. Oddajmy głos założycielce Glass Bottom Games:

Interesting tidbit:

Epic doesn't want SkateBIRD. They say they're focusing on exclusives, and SkateBIRD promised Steam keys in its KS, therefore, nah.

I suppose that may change by our launch, but it seemed like an interesting data point anyways.

— Megan Fox (@glassbottommeg) July 30, 2019

SkateBIRD pojawi się na Steamie i choćby twórcy chcieli zdecydować się na ekskluzywność w Epic Games Store, to nie mogą, bo obiecali wspierającym na Kickstarterze klucze na platformę Valve. Wszyscy pamiętamy natomiast, jak podobna sytuacja skończyła się w przypadku Shenmue III.

Co zaś się tyczy SkateBIRD, gra ma się bardzo dobrze na Steamie. Tytuł do listy życzeń dodało już ponad 15 tysięcy uzytkowników, co pozwala twórcom prognozować sprzedaż na poziomie 40 tysięcy kopii.

Ponadto Megan Fox zapowiedziała, że sytuacja może się zmienić w każdej chwili, a gra jej studia trafi na Epic Games Store. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Epic Games Store,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 2 sierpnia 2019, 15:12   kugron
W sumie fajna reklama, nie słyszałem o tej grze a wygląda super.
czwartek, 1 sierpnia 2019, 23:09   devalion
Gdyby to była ta Megan Fox to Sweeney by nie odmówił:)
czwartek, 1 sierpnia 2019, 15:33   JillSandwich
Megan Fox? xD
czwartek, 1 sierpnia 2019, 13:57   lastmanstanding
Oj ten Epic, zainstalowałem z 2 miechy temu, dla darmowego timbleweed park. Wczoraj po raz pierwszy od tamtego czasu chciałem odpalić ten sklepik i już nie dało się zalogować, jakby konto nie istniało. Sram na ten sklep z góry i wolę kupić te gry, niż za darmo dostawać w takim syfie
czwartek, 1 sierpnia 2019, 11:32   zadymek
@taz159357
1. Od początku deklarowali, że nie będą zaśmiecać sklepu, więc ten tego. Again, mogli kulturalnie odmówić, nie głupio się wykręcać, ale nie obiecywali że będą "dawać każdemu" jak Valve.
2. Kojima i ambitne produkcje... you made my day ser :)
czwartek, 1 sierpnia 2019, 10:20   lAtarenl
No i co zrobić? EGS to chłam i strzał w pysk dla znaczącego grona graczy. Człowiek myślał, że nie da się upaść niżej niż Activision czy EA. Ale jednak
czwartek, 1 sierpnia 2019, 10:16   lee32147
@LazyPower Epic od początku mówił o czasowej wyłączności niektórych gier. Nie wiem, jak jest z innymi grami (jak np. Hades).
czwartek, 1 sierpnia 2019, 9:41   LazyPower
"Twórcom Fortnite'a zależy na wyłączności." No tak, dlatego na EPic Games Store są Metro Exodus, będzię Borderlands 3, czyli gry które za parę miesięcy trafią na Steama.
czwartek, 1 sierpnia 2019, 8:58   Shaddon
Więc to tak wygląda w praktyce owe mityczne "naprawianie rynku PC" tudzież "wspieranie deweloperów" i "walka z monopolem Steam"? Parafrazując pewnego redaktora CD-Action, "Gruby" może i zaliczał na swej drodze potknięcia, może nawet i zdarzyło mu się przewrócić, ale przynajmniej nie brodzi po szyję w cuchnącym bagnie hipokryzji. Karanie twórców za to, że chcą być fair wobec ludzi, którzy wyciągnęli do nich pomocną dłoń jest czystym, wydestylowanym skur***stwem.
czwartek, 1 sierpnia 2019, 8:28   Windcaller
Jak zwykle, na wszystkim traci klient korzystający z ich platformy. Ani nie ma więcej gier, ani nie są tańsze, bo Imperator Sweeney nie ma humoru żeby udostępnić grę na swojej platformie.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ninho" Lubczyński
Wcześniej redaktor prowadzący cdaction.pl, teraz social media.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z