Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITLeague of Legends: Użytkowniczka pobiła dwa rekordy Guinnessa grając 30 godzin bez przerwy

Wokulski wtorek, 23 lipca 2019, 12:19 News
pc

Guinness, doba, rekord w LoL-a.

Firma Guinness to jedna z tych dość wiekowych instytucji, które nadzwyczaj szybko dostosowały się do zmian na świecie. W swojej Księdze posiada sporo kategorii poświęconych produkcjom wideo. Najszybszy przejazd osłem w Red Dead Redemption, najwięcej sezonów rozegranych w Football Managerze albo Minecrafcie, czy największa kolekcja pudełkowych gier to ledwie preludium do kopalni najróżniejszych osiągnięć. Przeglądając obszerną listę, prędzej czy później dopatrzymy się również kategorii: najdłuższa rozgrywka w LoL-a oraz najdłuższa rozgrywka w gry typu MOBA.

Z tymi kategoriami postanowiła zmierzyć się Kinumi Cati specjalizująca się w ustanawianiu rekordów w grach. Na koncie posiadała już m.in. najdłuższy maraton w Final Fantasy i World of Warcraft.

30-godzinna sesja odbyła się w hotelu Shanghai w Holandii, gdzie grupka osób postronnych wraz z dwoma sędziami nieustannie czuwała nad uczciwym przebiegiem próby oraz oceniała zasadność przyznania tytułu. Jak donosi sama zainteresowana, rozgrywka mogła trwać dłużej, ale uniemożliwione zostało to przez przerwę techniczną serwerów Riot Games.

Choć pewnie pierwsze, co przychodzi Wam do głowy to speedruny albo długie transmisje charytatywne, w kategorii „najdłuższa rozgrywka w dowolną grę wideo” palmę pierwszeństwa do dziś dzierży Carrie Swidecki. Amerykanka przetańczyła bez przerwy w Just Dance 134 godziny.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 lipca 2019, 7:26   alkair4
Dodatkowo, nie jest napisane, jak dobrze ma grać w lola.
Lol przez pierwszy kwadrans potrafi być nawet nudny do poziomu że można oglądać film w tle.
Ciekawe czy trolowała niektóre gry … because why not ?
wtorek, 23 lipca 2019, 19:56   reznor666
Z tym "bez przerwy" to takie trochę niedopowiedzenie. Bardziej pasuje "maraton". Wg zasad każdy gracz może mieć max 10min przerwy w czasie każdej godziny na cokolwiek, można też je kumulować np. na sen.
wtorek, 23 lipca 2019, 12:45   GolemDorfl
W ten sposób można bić tysiące rekordów Guinnessa - tyle rekordów ile tytułów i typów gier. Takie mnożenie kategorii na siłę. Podejrzewam, że każdy z nas pobił kiedyś jakiś rekord Guinnessa. Najdłuższy czas grania w pasjansa na Windows 95, najdłuższy czas spędzony na przeglądaniu internetu siedząc w WC, najdłuższa obelga dotycząca "twojej matki" w trakcie rozgrywki multiplayer, najdłuższy czas spędzony na szukaniu klawisza Q podczas rozgrywki z kumplami na LANie z towarzyszącą degustacją napojów... itd.
wtorek, 23 lipca 2019, 12:33   linuxt
Użyłeś zwrotu "pod rząd" dwa razy z rzędu...

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
23

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z