Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ESA: Święto europejskich speedrunnerów rozpoczęte! [WIDEO]

Ninho sobota, 20 lipca 2019, 22:35 News

European speedrunners... ASSEMBLY!

W szwedzkim Malmö od piątku trwa kolejna edycja maratonu European Speedrunner Assembly – odpowiedzi Starego Kontynentu na Games Done Quick. Przez dziesięć dni ponad siedmiuset speedrunnerów pokaże swoje umiejętności w jak najszybszym przechodzeniu gier.

W grupie śmiałków mierzących się z tym zadaniem nie zabraknie Polaków, wśród których można wymienić choćby TheMexicanRunnera (w tym roku swoich sił spróbuje w aż czterech grach, we wszystkich wystąpi w co-opie – mowa o m.in. Contrze i Cupheadzie) czy znanego m.in. ze sceny LoL-a Kaadzika (zmierzy się z Wiedźminem 3). Zmagania można na bieżąco podglądać poniżej:

Cała impreza wykorzystywana jest oczywiście w szczytnym celu – podczas trwania eventu będą zbierane fundusze na szwedzką fundację pomagającą osobom z Alzheimerem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Każda z tych gier na różne sposoby przypomina mi lata 90.

Komentarzy:
3

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z