Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ESA: Święto europejskich speedrunnerów rozpoczęte! [WIDEO]

Ninho sobota, 20 lipca 2019, 22:35 News

European speedrunners... ASSEMBLY!

W szwedzkim Malmö od piątku trwa kolejna edycja maratonu European Speedrunner Assembly – odpowiedzi Starego Kontynentu na Games Done Quick. Przez dziesięć dni ponad siedmiuset speedrunnerów pokaże swoje umiejętności w jak najszybszym przechodzeniu gier.

W grupie śmiałków mierzących się z tym zadaniem nie zabraknie Polaków, wśród których można wymienić choćby TheMexicanRunnera (w tym roku swoich sił spróbuje w aż czterech grach, we wszystkich wystąpi w co-opie – mowa o m.in. Contrze i Cupheadzie) czy znanego m.in. ze sceny LoL-a Kaadzika (zmierzy się z Wiedźminem 3). Zmagania można na bieżąco podglądać poniżej:

Cała impreza wykorzystywana jest oczywiście w szczytnym celu – podczas trwania eventu będą zbierane fundusze na szwedzką fundację pomagającą osobom z Alzheimerem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z