Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ESA: Święto europejskich speedrunnerów rozpoczęte! [WIDEO]

Ninho sobota, 20 lipca 2019, 22:35 News

European speedrunners... ASSEMBLY!

W szwedzkim Malmö od piątku trwa kolejna edycja maratonu European Speedrunner Assembly – odpowiedzi Starego Kontynentu na Games Done Quick. Przez dziesięć dni ponad siedmiuset speedrunnerów pokaże swoje umiejętności w jak najszybszym przechodzeniu gier.

W grupie śmiałków mierzących się z tym zadaniem nie zabraknie Polaków, wśród których można wymienić choćby TheMexicanRunnera (w tym roku swoich sił spróbuje w aż czterech grach, we wszystkich wystąpi w co-opie – mowa o m.in. Contrze i Cupheadzie) czy znanego m.in. ze sceny LoL-a Kaadzika (zmierzy się z Wiedźminem 3). Zmagania można na bieżąco podglądać poniżej:

Cała impreza wykorzystywana jest oczywiście w szczytnym celu – podczas trwania eventu będą zbierane fundusze na szwedzką fundację pomagającą osobom z Alzheimerem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
3

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Komentarzy:
13

Na miesiąc przed premierą Borderlands 3 miałem okazję przez kilka godzin pograć w niemal finalną wersję gry. Rewolucji tu nie widać. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak czy inaczej dostaniemy bardzo dobrą grę.

Komentarzy:
5

Może nie zawiadują pułkami, ale rządzą półkami w sklepach i sieciach handlowych. Bywa zresztą, że gdy już przygotują pudełka z grami, dystrybutorzy muszą jeszcze posadzić miętę, zaprojektować pudełko do frytek albo zanurzyć tytuł w bryle lodu. I wytłumaczyć się z tego wydawcy.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z