Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Limbo: Dzięki sklepowi Epica najbliższy tydzień maluje się w ciemnych barwach [WIDEO]

Cursian czwartek, 18 lipca 2019, 19:00 News

Nie, tym razem nie chodzi o kolejny tytuł na wyłączność, ale całkiem sensowną „darmówkę”.

Kilka ładnych lat temu Limbo narobiło wokół siebie sporo szumu i trudno było znaleźć osobę, nawet niespecjalnie zainteresowaną „indykami”, która przynajmniej z grubsza nie kojarzyłaby, o jaki tytuł chodzi. Najbardziej charakterystycznym (bo widocznym na pierwszy rzut oka) elementem dzieła Playdead była ponura, czarno-biała oprawa graficzna. Pod względem rozgrywki to coś w rodzaju platformówki z elementami gry logicznej (zagadki środowiskowe). Zamiast jednak niepotrzebnie rozwodzić się nad tematem, lepiej po prostu skieruję was TUTAJ, byście mogli przekonać się osobiście. Promocja potrwa do 25 lipca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 19 lipca 2019, 9:51   Refty
@Maciejka01 Znam ok. 20-30 osób, które dodają darmówki na Epic i żaden nie miał problemów. Zawsze się może stać coś, że komuś coś nie pyknie i się nie doda. Ale znowuż rozdmuchiwać, że to cały świat ma problem to słabe... Też mi się zdarzyło, że mi się gra nie przypisała na Plusie na Playstation bo od razu po pojawieniu się plusa dodałem grę, ale mail nie przyszedł i nie zauważyłem tego. W ten sposób przeczekałem miesiąc a jak już chciałem zagrać a gry nie było... I co mam mówić nie dodawajcie gry z plusa..
czwartek, 18 lipca 2019, 22:52   w1ntermu7e
Gra super ale frustrująca, w wieku miejscach po prostu trzeba zginąć żeby zauważyć jakiś mechanizm. Dobra na zabicie czasu np na mobilnych urządzeniach
czwartek, 18 lipca 2019, 21:34   Maciejka01
Taaaaa. I po pewnym czasie zniknie z kont niektórych osób. To nie żart. To się naprawdę dzieje. Niektóre darmówki które osoby przypisały sobie do kont (szczególnie te bardzo wczesne) znikają z kont i ludzie muszą je na nowo kupować.
czwartek, 18 lipca 2019, 20:28   deanambrose
Kto nie grał to polecam. Prędko ściągać.
p.s. pie$ona winda ;d
czwartek, 18 lipca 2019, 20:26   Rzeziblacha
A następnymi będą Moonlighter i This War of Mine od 25 lipca do 1 sierpnia.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z