Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Three Kingdoms – Zapowiedziano pierwszy duży dodatek [WIDEO]

Cursian środa, 17 lipca 2019, 11:08 News
PC

W pakiecie między innymi nowa kampania fabularna.

Three Kingdoms wciąż regularnie melduje się na cotygodniowych listach bestsellerów Steama, ale nie da się ukryć, że stopniowo przysuwa się coraz niżej. Wkrótce może jednak ponownie wywołać wokół siebie szum, bo Creative Assembly zapowiedziało właśnie pierwszy duży dodatek – Eight Princes. Co w pakiecie? Po pierwsze zupełnie nowa kampania fabularna, której akcję osadzono sto lat po okresie Trzech Królestw. Mimo że kraj został zjednoczony pod rządami dynastii Jin, kolejny konflikt wisi na włosku. Zwycięski ród jest potężny, a co za tym idzie liczny i pełen ambitnych indywiduów. Wchodzący w jego skład książęta doszli do wniosku, że najwyższy wykroić kawałek tortu tylko dla siebie. Najbardziej zdeterminowana jest tytułowa ósemka i tylko od nas zależy, po czyjej stronie staniemy.

Każdy z ośmiu władców dysponuje unikalnymi zdolnościami, które predysponują go ku określonemu stylowi gry. Przykładowo Sima Yong stawia na obronę i rozwój gospodarczy. Jego stacjonujące armie zwiększają poparcie i rezerwy, a także zmniejszają koszty budowy. Ponadto dysponuje unikalnymi jednostkami kawalerii (zarówno walczącej w zwarciu jak i na dystans). Dla odmiany Sima Lun spodoba się zwolennikom subtelniejszych rozwiązań, bo stawia na dyplomację oraz szpiegostwo. Od samego początku dysponuje dodatkowym miejscem na agenta, a wszelkie działania wywiadowcze generują specjalny zasób – „podstępy”. Można go potem wykorzystać do oszustw dyplomatycznych, wywoływania wojen i tak dalej. Pełną charakterystykę wszystkich przywódców znajdziecie TUTAJ.

Innym istotnym elementem dodatku są tzw. nastawienia, czyli coś w rodzaju specjalizacji ułatwiajacych rozwój w wybranym kierunku. Bogactwo zwiększa premie do handlu, prestiżu i dochodu. Siła poprawia zasięg ruchu armii, skraca czas mobilizacji i zmniejsza koszty utrzymania. Duch wpływa na produkcję żywności oraz pomaga w dyplomacji, zaś umysł przyspiesza badania, gromadzenie doświadczenia i zapewnia premie do prestiżu.

Eight Princes trafi do sprzedaży 8 sierpnia i będzie trzeba za nie zapłacić około 38 zł.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 18 lipca 2019, 22:40   Darkstar181
@Maciejka01
Gra podstawowa już dawno staniała, w niektórych dystrybucjach prawie o 100 zł, tylko trzeba znać jakieś inne sklepy poza STEAM gdzie sie płaci haracz za samą platformę :D
środa, 17 lipca 2019, 15:51   Maciejka01
Fajne. Ale poczekam aż sama gra stanieje. Na razie nie mam wystarczająco dużo kasy.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
6

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z