Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Straciłeś połączenie z Jezusem

DavyStrange sobota, 13 lipca 2019, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: najgroźniejszy gatunek mimika, nieskończony grind i diamentowa... motyka.

Twórcy Prototype 2 wiedzieli, co się święci


()

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:56   Newar
Porozmawiajmy lepiej o Wielkim Demotywatorze! To nasz polski superdreamkilla!
poniedziałek, 15 lipca 2019, 13:56   CamCygi
@nortalf: Antyszczepionkowiec w komentarzach? A który to?
poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:49   nortalf
Ludzie po co próbujecie rozmawiać z antyszczepionkowcem? Dajcie sobie spokój.
poniedziałek, 15 lipca 2019, 8:56   CamCygi
@mapoki: To, że uważasz, że czegoś nie rozumiem, to tylko twoja opinia. @Gavron88: Niezła próba. A ja takie "argumenty" widzę tylko u proszczepionkowców. Co teraz? Twoja prawda jest jedyna? I uświadom sobie jedno - mój pierwszy komentarz to właśnie pokrycie w faktach, bo byłem świadkiem takiej sceny. I pro i anty mają fanatycznych przedstawicieli, więc nie zwalaj winy na jednych, bo to jest zakłamanie rzeczywistości. Więc stosując twoje podejście do ludzi: nie wiń mnie za stan twojego umysłu. I zaślepienia.
niedziela, 14 lipca 2019, 22:52   Gavron88
@CamCygi Zabawne, bo takie "argumenty" widziałem tylko u antyszczepionkowców i tylko w formie jakiej Ty użyłeś w swoim pierwszym komentarzu. Pytanie było jak najbardziej do ciebie, bo to Ty używasz "argumentów" nie mających pokrycia w faktach, ergo stosujesz postawę "nie wiem, ale się wypowiem". Nie moja wina że masz problemy ze zrozumieniem implikacji wynikających z własnej wypowiedzi.
niedziela, 14 lipca 2019, 19:37   mapokl
@CamCygi To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że to coś jest głupie i bezsensowne.
niedziela, 14 lipca 2019, 19:28   CamCygi
@Gavron88: Nie "antyszczepionkowcy", tylko proszczepionkowcy używając takich samych "argumentów" jak ty. Widzisz? Też tak potrafię. A twoje pytanie ma zły adres - nie do mnie z takim czymś. @DarZ: Jeśli moje komentarze to chamski sposób szukania zaczepki", to ty jeszcze mało w życiu widziałeś. W każdym razie 'przepraszam', że mam inne niż 'prawda objawiona' zdanie niż wy.
niedziela, 14 lipca 2019, 15:35   DarZ
@CamCygi Z innej beczki - co jest złego w byciu za szczepionkami? Czyżbyś Ty był antyszczepionkowcem? Tak to wygląda, bo w chamski sposób szukasz zaczepki.
niedziela, 14 lipca 2019, 14:07   pc1971
Porównanie nowego Nintendo Switch Lite do PS Vita jest jak najbardziej zasadne. Smartfony zabiły przenośne konsolki.
niedziela, 14 lipca 2019, 13:32   Gavron88
@CamCygi Nie "proszczepionkowcy", tylko antyszczepionkowcy używając takich samych "argumentów" jak Ty. Ponownie pytam, dlaczego uważasz że postawa "nie wiem ale się wypowiem" jest tą właściwą?

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Słońce jest zabójczym laserem

News
sobota, 6 lipca 2019

nadgodziny-slonce-jest-zabojczym-laserem W dzisiejszych Nadgodzinach: prawdziwe duchy w grach, myślenie portalami i osły mechaniczne.

Komentarzy:
31

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z