Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Luigi’s Mansion 3: Najwyższy czas, by Luigi skoczył do kardiologa i zamówił pieluchy

Cursian sobota, 13 lipca 2019, 11:53 News

Zdradzona przez Amazon data premiery sugeruje, że potem może być już za późno. Zwłaszcza na to pierwsze.

Choć Luigi mógł zawsze kojarzyć się jak "ten drugi", to ja gościa lubiłem. Najwidoczniej nie tylko ja wspominam go całkiem ciepło, bo może się poszczycić własną serią gier, a pierwsza z nich była nawet tytułem startowym na GameCube’a. Zainteresowani wiedzą zapewne, że w planach jest trzecia część (TUTAJ możecie zobaczyć zapis rozgrywki), ale do tej pory nie było wiadomo, kiedy konkretnie trafi w nasze ręce.

Oficjalnie Nintendo wciąż nie puściło pary z ust, ale wygląda na to, że wygadał się meksykański Amazon. Błąd został już naprawiony, jednak serwis DualShockers informuje, że premiera planowana jest na 4 października (rzecz jasna wyłącznie na Nintendo Switch). Tę datę potwierdzają też doniesienia portalu comicbook. Opierając się na wpisach osób, które zamówiły grę w Meksyku, serwis przekonuje, że do klientów zaczęły docierać maile z datą dostawy przewidywaną na wspomniany wyżej dzień. Nie bez znaczenia jest też fakt, że mając na uwadze „przerażający” charakter gry, październik zdaje się idealnym miesiącem do rynkowego debiutu. Niedoceniany hydraulik błąkający się nocą po nawiedzonej posiadłości to całkiem niezła opcja na Halloween.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 15 lipca 2019, 22:04   Ryszelie
Po pieluchy i do kardiologa to tylko pod warunkiem że zrobią screen z Game Over jak z bety pierwszej części.
https:www.youtube.com/watch?v=OkTBxFtpx98
poniedziałek, 15 lipca 2019, 19:07   tupolew519
Toż to doskonała wiadomość. :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z