Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAssassin’s Creed i Splinter Cell doczekają się odsłon przeznaczonych wyłącznie na sprzęt VR [PLOTKA]

Cursian czwartek, 11 lipca 2019, 11:56 Plotka

Konkretniej zaś Oculus Rift.

O ile kolejny „duży” Asasyn wydaje się tylko kwestią czasu, fani Sama Fishera od dawna nie mogą się doprosić żadnych szczegółów na temat przyszłości marki. Ubisoft pokazał co prawda niedawno mobilne Tom Clancy’s Elite Squad, ale nie jest to przecież to, na co wszyscy czekają. Jeśli doniesienia serwisu TheInformation się potwierdzą, następna gra z serii wzbudzi podobne kontrowersje.

Wspomniany portal informuje bowiem, że firmy Ubisoft oraz Facebook podpisały umowę, na mocy której na Oculus Rift mają ukazać się niedostępne nigdzie indziej odsłony Assassin’s Creed i Splinter Cell. Żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień oficjalnie, ale w rozmowie z portalem GamesRadar rzecznik Facebooka potwierdził, że w najbliższych latach firma zamierza rozbudować swą bibliotekę gier i dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Jednocześnie nie chciał jednak rozmawiać na temat konkretów, więc całą sprawę należy traktować z pewną ostrożnością. Co oczywiste na tym etapie nie znamy też żadnych szczegółów na temat samych gier, ani tym bardziej daty ich premiery.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 lipca 2019, 18:36   cali
Tak naprawdę to nigdy nie było wzmianki o nowym Splinter Cellu jako pełnoprawnej gry. Przedstawiciel Ubisoftu również w wywiadzie oznajmił że jak był pomysł z wyższego szczebla hierarchii na nową grę z serii to był sprzeciw zespołu od gier. Wolą jednak sprawdzone już metody i chcieliby się skupić na pracy nad nowym Assasynem i mieć spokój o bezpieczny wynik finansowy gry.
sobota, 13 lipca 2019, 18:31   cali
Nie o taką kontynuację (odsłonę - część) gracze prosili.
czwartek, 11 lipca 2019, 23:22   mar00
Wygląda mi to na kaczkę dziennikarską - robienie dużej gry z budżetem AAA na rynek wynoszący góra 2,5 mln urządzeń nie wygląda mi na prawdopodobne, chyba że UBI/FB liczy na magiczny rozrost tej gałęzi rynku, a na to się póki co nie zanosi...
czwartek, 11 lipca 2019, 21:18   Lyzwa92
Och niech spadają, kurde, robią człowiekowi nadzieję na pełnoprawny tytuł, a tu postać w grze mobilnej i takie coś. YOU ARE TEARING ME APART UBI!
czwartek, 11 lipca 2019, 17:14   vejs
,,i dotrzeć do szerszego grona odbiorców'' Aha czyli Blacklist będzie ostatnią odsłoną w jaką grałem. Smutne, ale cóż.
czwartek, 11 lipca 2019, 14:46   chomik3109
@devalionwatch dogs dopiero w marcu 2020... w 2020 prawdopodobnie nowy asasyn, choć czemu by nie poczekać kolejny rok i wydać go tylko na nowe konsole i pc?
czwartek, 11 lipca 2019, 13:00   devalion
Ja cały czas liczę na nowego Splintera już na nową generację. W tym roku jeszcze Watch Dogs, w 2020 może nowy Assassin i Far Cry, a w 2021 Splinter Cell i Prince of Persia... Marzenie, które pewnie tylko marzeniem pozostanie.
czwartek, 11 lipca 2019, 12:58   gamingman21
Ubi ma dwie marki które gdyby zrobili dobrze to dało by się odratować od zapomnienia, mowa o splinter cell właśnie i Prince of Persia. Ale wola klepać asasynów, Odyssey był za długi a jeszcze nawet dlc nie kupiłem i nie ograłem i chyba tego nie zrobię bo mi się po prostu nie chce.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z