Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPakistański polityk pomylił filmik z GTA V z prawdziwym życiem

Kaladin środa, 10 lipca 2019, 19:37 News

Czyżby gra była tak fotorealistyczna, czy po prostu politycy nie grają w GTA?

Od czasu do czasu świat obiega informacja o wpadce, która w jakiś sposób wiąże się z branżą elektronicznej rozrywki. W 2017 roku głośno było o rosyjskim Ministerstwie Obrony Narodowej, które na swoim twitterowym koncie opublikowało fotografię, rzekomo przedstawiającą współpracę Amerykanów z ISIS. Problem w tym, że zdjęcie pochodziło z modyfikacji do gry. Kilka miesięcy później największa rosyjska telewizja użyła materiału z Army 3, aby pokazać wojnę w Syrii. Do "zaszczytnego" grona takich przypadków właśnie dołączył jeden z pakistańskich polityków.

Khurram Nawaz Gandapur to sekretarz generalny partii Awami Tehreek. Oficjel, używając swojego prywatnego konta na Twitterze, zamieścił w serwisie filmik z Grand Theft Auto V, na którym ciężarówka z olejem zostaje ledwo minięta przez ogromny samolot. Mężczyzna zasugerował, że wideo jest prawdziwe i opatrzył je nawet komentarzem:

Nieszczęście uniknięte o włos – to mogło skończyć się wielką tragedią! Niesamowita przytomność umysłu u pilota samolotu.

Oczywiście, chwilę po publikacji tweeta, internauci wyśmiali polityka, a filmik zniknął z jego konta równie szybko, jak się pojawił. Co ciekawe, to nie jedyna wpadka pakistańskich oficjeli w ostatnim czasie. W czerwcu jeden z lokalnych gubernatorów transmitował przez Facebooka posiedzenie swojej rady, mając cały czas włączony koci filtr. Zanim to "naprawiono", gubernator dorobił się słodziutkich, kocich uszek i wąsików.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 lipca 2019, 11:18   Jacek112
@w1ntermu7e xD Naprawdę, nie mam pojęcia jakim cudem mógł to pomylić z rzeczywistością, pomijając, że w tytule jest GTA, a kamera jakimś cudem cały czas podąża za pojazdem to samoloty tak nisko nie latają. Btw. czy dałoby się tak nagle podnieść samolot o takiej masie, który już dotyka ziemi?
środa, 10 lipca 2019, 22:43   w1ntermu7e
Tutaj filmik
https:youtu.be/koweH5qJOE4
środa, 10 lipca 2019, 22:39   Biegaczysko
Obydwa linki prowadzą do tego samego artykułu- o współpracy Amerykanów z ISIS.
środa, 10 lipca 2019, 21:51   Defqon-One
lol.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z