Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Enter the Gungeon: Wystrzałowa gra w prezencie od Epic Games Store [WIDEO]

Cursian czwartek, 13 czerwca 2019, 22:38 News

Na jej upolowanie macie zaledwie tydzień.

Firma Tima Sweeney’a potwierdziła niedawno to, co w praktyce dzieje się już od jakiegoś czasu: Epic wycofuje się z obietnicy rozdawania darmowych gier co dwa tygodnie. Tym razem zardzewiałe widły mogą jednak zostać w szopach, bo to dobra wieść: prezenty będziemy otrzymywać znacznie częściej, bo co siedem dni. Najnowszym jest wydany w 2016 roku „rogalik” dla miłośników cudacznych giwer – Enter the Gungeon. Rozgrywka powinna przypaść do gustu szczególnie tym, którzy cenią sobie szybkie tempo i wysoki poziom trudności. Jeśli czujecie się na siłach, by wejść do Lochu Giwer, zapraszam TUTAJ. Oferta potrwa do 20 czerwca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 czerwca 2019, 16:29   szmotsu
@Jano900 a inwigilacja przez NSA i inne organy Cie nie martwi? Bo pewnie używasz Google czy Facebooka...
piątek, 14 czerwca 2019, 15:23   deanambrose
To teraz skoro co tydzień rozdają gry, a w przyszłym tygodniu będzie premiera Heavy Raina to tylko czekać aż dają jedną z najlepszych gier Quantic Dream - Fahrenheita.
piątek, 14 czerwca 2019, 14:09   Scorpix
@Jano900
Skąd masz takie teorie spiskowe? Jakieś dowody, że tak jest, bo Tencent nie jest właścicielem Epica, jeśli o to Ci chodzi.
Ogólnie nie podobają mi się praktyki podkupywania gier, ale przede wszystkim niech w końcu zrobią porządnego klienta, a nie operują na podstawach z Fortnite, bo tak to teraz wygląda.
piątek, 14 czerwca 2019, 13:33   mad00mat
A ja to całe zamieszanie wokół Epic Games mam w nosie. Tylko idioci finansują cokolwiek na kicztarterze. Plus jest taki, że na Epic kupiłem grę w pełnej cenie, a po dwóch tygodniach była wyprzedaż i mi zwrócili połowę kasy. Do tego fajne gry za darmo. A, że Chiny nimi sterują... Jeśli masz konto na FB to gratuluje hipokryzji.
piątek, 14 czerwca 2019, 12:43   Jano900
Dopóki Unepic Games jest sterowane przez chiński rząd to nie jest to żadna opcja. Brak jakichkolwiek funkcji można naprawić, to pierwsze niekoniecznie.
piątek, 14 czerwca 2019, 11:00   Dyzio19
Obawiam się, że niedługo zabraknie im tych gier do rozdawnictwa i Epic stanie się drugim steamem pełnym śmiecia, co przecież miało ich wyróżniać od konkurencji. Doceniam gest i mam nadzieję, że to tylko niesłuszne przypuszczenia.
czwartek, 13 czerwca 2019, 22:44   w1ntermu7e
Ogólnie polecam grę, fajnie zrobiona i dobra na zabicie czasu

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
2

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z