Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Enter the Gungeon: Wystrzałowa gra w prezencie od Epic Games Store [WIDEO]

Cursian czwartek, 13 czerwca 2019, 22:38 News

Na jej upolowanie macie zaledwie tydzień.

Firma Tima Sweeney’a potwierdziła niedawno to, co w praktyce dzieje się już od jakiegoś czasu: Epic wycofuje się z obietnicy rozdawania darmowych gier co dwa tygodnie. Tym razem zardzewiałe widły mogą jednak zostać w szopach, bo to dobra wieść: prezenty będziemy otrzymywać znacznie częściej, bo co siedem dni. Najnowszym jest wydany w 2016 roku „rogalik” dla miłośników cudacznych giwer – Enter the Gungeon. Rozgrywka powinna przypaść do gustu szczególnie tym, którzy cenią sobie szybkie tempo i wysoki poziom trudności. Jeśli czujecie się na siłach, by wejść do Lochu Giwer, zapraszam TUTAJ. Oferta potrwa do 20 czerwca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 czerwca 2019, 16:29   szmotsu
@Jano900 a inwigilacja przez NSA i inne organy Cie nie martwi? Bo pewnie używasz Google czy Facebooka...
piątek, 14 czerwca 2019, 15:23   deanambrose
To teraz skoro co tydzień rozdają gry, a w przyszłym tygodniu będzie premiera Heavy Raina to tylko czekać aż dają jedną z najlepszych gier Quantic Dream - Fahrenheita.
piątek, 14 czerwca 2019, 14:09   Scorpix
@Jano900
Skąd masz takie teorie spiskowe? Jakieś dowody, że tak jest, bo Tencent nie jest właścicielem Epica, jeśli o to Ci chodzi.
Ogólnie nie podobają mi się praktyki podkupywania gier, ale przede wszystkim niech w końcu zrobią porządnego klienta, a nie operują na podstawach z Fortnite, bo tak to teraz wygląda.
piątek, 14 czerwca 2019, 13:33   mad00mat
A ja to całe zamieszanie wokół Epic Games mam w nosie. Tylko idioci finansują cokolwiek na kicztarterze. Plus jest taki, że na Epic kupiłem grę w pełnej cenie, a po dwóch tygodniach była wyprzedaż i mi zwrócili połowę kasy. Do tego fajne gry za darmo. A, że Chiny nimi sterują... Jeśli masz konto na FB to gratuluje hipokryzji.
piątek, 14 czerwca 2019, 12:43   Jano900
Dopóki Unepic Games jest sterowane przez chiński rząd to nie jest to żadna opcja. Brak jakichkolwiek funkcji można naprawić, to pierwsze niekoniecznie.
piątek, 14 czerwca 2019, 11:00   Dyzio19
Obawiam się, że niedługo zabraknie im tych gier do rozdawnictwa i Epic stanie się drugim steamem pełnym śmiecia, co przecież miało ich wyróżniać od konkurencji. Doceniam gest i mam nadzieję, że to tylko niesłuszne przypuszczenia.
czwartek, 13 czerwca 2019, 22:44   w1ntermu7e
Ogólnie polecam grę, fajnie zrobiona i dobra na zabicie czasu

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z