Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PES 2020: Pierwsze fragmenty rozgrywki [WIDEO]

Ninho środa, 12 czerwca 2019, 12:15 News

Pełna nazwa gry to najywraźniej eFootball PES 2020.

Patrząc na pierwsze nagrania rozgrywki z tegorocznego E3, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że dostaniemy ponownie niemal to samo. Gameplayowo wprowadzono wiele poprawek, ale jest to drobnica, która być może przełoży się na przyjemniejszą zabawę, ale na rewolucję najpewniej przyjdzie nam czekać aż do nowej generacji konsol. Szkoda jedynie, że najnowsza odsłona Pro Evolution Soccer – nazywana we wszystkich oficjalnych materiałach eFootball PES 2020 – wciąż opiera się na starych, brzydkich menusach, a o nowych licencjach ani słychu, ani dychu.

eFootball PES 2020 pojawi się na PC, PS4 i XBO już 10 września 2019 roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 czerwca 2019, 18:53   Ryszelie
Ja i tak gram głównie solo w PES-a, a na ten rok ponoć zapowiedzieli nowy tryb kariery. I na newsy w tej kwestii czekam najbardziej
środa, 12 czerwca 2019, 14:14   Arlekin
W sumie to podobnie jak z Fifą. Raz na kilka lat mocniejsze odświeżenie grafiki a tak to głównie zmiany dokładności i znaczenia różnych zagrań i dodanie nowych twarzy, cieszynek itp. Różnica jest taka, że Pro Evo zatrzymało się z pewnymi mechanikami kilka lat wcześniej niż Fifa.
środa, 12 czerwca 2019, 13:32   PeterL
Przykre.

O autorze

Ninho
Ninho
Redaktor prowadzący dział Info i szef newsroomu cdaction.pl

Podobne newsy

PES 2020: Zwiastun z datą premiery [WIDEO]

News
wtorek, 11 czerwca 2019

pes-2020-zwiastun-z-data-premiery-wideo Easy to play, hard to master.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Szczęśliwie: i tak w ich tytuły nie gramy, choć dostajemy je w wersjach pozbawionych mikropłatności.

Komentarzy:
144

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z