Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dark Souls: FromSoftware pochwaliło się wynikami sprzedaży serii

rajmund wtorek, 11 czerwca 2019, 18:59 News

Można je uznać za dowód na to, że gracze to jednak masochiści.

Śmierć to jeden z najstarszych i najpowszechniejszych lęków ludzkości. Od zarania dziejów poszukujemy sposobów, by ją opóźnić, a najlepiej oczywiście by było jej całkowicie uniknąć. Wychodzi jednak na to, że w wirtualnej zabawie nie mamy nic przeciwko niej, a nawet wyraźnie nas ciągnie w jej kierunku. Oto bowiem piekielnie wymagająca seria gier dark fantasy, nie znająca litości i zapowiadająca się pierwotnie na niszową produkcję dla określonej grupy odbiorców, zyskała wręcz uwielbienie mas.

Bo jak tu nie mówić o masach, kiedy twórcy Dark Souls chwalą się, że cała trylogia (wraz ze zremasterowaną "jedynką", ale bez Demon's Souls) rozeszła się na świecie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Jasne, że to nic w porównaniu do serii Call of Duty czy tytułach Rockstara, nie zapominajmy jednak, że mówimy o hardcore'owej produkcji, która wywodzi się ze słynącego wcześniej z japońskich dziwactw studia FromSoftware. Jeśli tylko Hidetaka Miyazaki utrzyma dotychczasowy poziom swoich dzieł, dodając do tej niecodziennej mieszanki nazwisko George'a R.R. Martina studio może liczyć na jeszcze większy sukces z nadchodzącym Elden Ring.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 czerwca 2019, 13:56   zadymek
@brylas1973 Ale wiesz, że mowa o Armored Core, tak? ;)
środa, 12 czerwca 2019, 9:22   brylas1973
No. Wincyj AC. Niech co miesiąc wychodzi nowa część.
wtorek, 11 czerwca 2019, 21:58   GeDo
Niech zapowiedzą nowe AC a nie tylko Soulsy...

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Dark Souls Trilogy: Limitowana europejska kolekcjonerka wyceniona na ponad 2100 złotych

News
niedziela, 20 stycznia 2019

dark-souls-trilogy-limitowana-europejska-kolekcjonerka-wyceniona-na-ponad-2100-zlotych Cała Europa dostanie tylko dwa tysiące egzemplarzy.

Komentarzy:
31

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Szczęśliwie: i tak w ich tytuły nie gramy, choć dostajemy je w wersjach pozbawionych mikropłatności.

Komentarzy:
144

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z