Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PES 2020: Zwiastun z datą premiery [WIDEO]

Ninho wtorek, 11 czerwca 2019, 19:58 News

Easy to play, hard to master.

Po tym, co zobaczyłem na pierwszym trailerze nowego PES-a, nie mam wątpliwości, że właśnie powyższe zdanie wciąż będzie idealnym podsumowaniem gameplayu kopanej Konami. Zwiastun skupia się na obecnych i byłych gwiazdach FC Barcelony – klubu partnerskiego serii. Brak jakichkolwiek informacji o licencjach pozwala sądzić, że w tej kwestii niestety wszystko pozostanie bez zmian. W trakcie czterominutowego wideo obiecano m.in. remaster (cokolwiek to znaczy) trybu kariery oraz więcej animacji, nową fizykę piłki, kontekstowe strzały i wiele, wiele więcej. Podobnie jak w przypadku ogłoszenia odnoszącego się do Fify 20, to puste slogany, które trzeba będzie przetestować we własnym zakresie. Kiedy? W przypadku PES-a 2020 mowa już o 10 września 2019. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Ninho
Ninho
Redaktor prowadzący dział Info i szef newsroomu cdaction.pl

Podobne newsy

PES 2020: Pierwsze fragmenty rozgrywki [WIDEO]

News
środa, 12 czerwca 2019

pes-2020-pierwsze-fragmenty-rozgrywki-wideo Pełna nazwa gry to najywraźniej eFootball PES 2020.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Szczęśliwie: i tak w ich tytuły nie gramy, choć dostajemy je w wersjach pozbawionych mikropłatności.

Komentarzy:
144

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z