Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Uplay+: Oficjalne ogłoszenie, znamy cenę [WIDEO]

Ninho poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:12 O grach inaczej

Tanio Ubisoft skóry nie sprzeda.

Ubisoft właśnie potwierdził doniesienia sprzed kilku dni – firma rzeczywiście szykuje własną usługę abonamentową. Od wrzesnia tego roku będziemy mogli subskrybować Uplay+, za pośrednictwem którego dostaniemy nie tylko większość dotychczasowych gier Ubisoftu (m.in. The Division 2, Assassin's Creed: Odyssey czy Far Cry 5). Dzięki opłacaniu 14,99 dolarów (lub 15 euro, polskiej ceny póki co nie znamy, ale wiemy, że usługa w naszym kraju będzie dostępna) miesięcznie będziemy mogli zagrać w takie produkcje jak Watch Dogs Legion i Ghost Recon Breakpoint już w dniu ich premiery. Co nie mniej ważne, począwszy od 2020 roku Uplay+ będzie dostępne za pośrednictwem usługi streamingowej Googla – Stadii. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 11 czerwca 2019, 6:42   k4cz0r
No Origin Access Premium jest za 60 zł...cena niemal identyczna, a chyba Ubisoft ma więcej wartościowych gier AAA (EA totalnie odpada dla osób nie-sportowych).
wtorek, 11 czerwca 2019, 0:56   PeterL
Czekałem ale niestety trochę drogo. 7 Euro było by całkiem ok. Rozumiem też, że to musi im sie opłacać.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:59   toyminator
No chyba jednak nie. Chociaż, gdybym miał ograć te ich nowe AC i FC prawie na 100%, to i tak by się opłacało. Przynajmniej na ten moment. Bo jak któraś część stanieje poniżej 50 zł, to już to nie ma sensu.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:21   goliat
Wygląda ciekawie, ale trudno nie odnieść wrażenia, że w przypadku Microsoftu i EA jest to rozwiązane lepiej. A co do Stadii, oprócz abonamentu dla Google trzeba opłacać jeszcze abonament dla Ubisoft, słabo to wygląda w przypadku konsoli Stadii.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:18   Terminus223
Jak ktoś ma zamiar ograć ich blockbustery w miesiąc to spoko,inaczej microsoft swoim abonamentem ich zniszczył :/

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z