Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Three Kingdoms gromadzi rekordową dla serii liczbę jednocześnie grających

Witold piątek, 24 maja 2019, 13:52 News
PC

Kto by się spodziewał, że na świecie żyje tylu sinofilów.

O tym, że najnowsza odsłona cyklu kultowych strategii autorstwa Creative Assembly może zdobyć nielichą popularność, przekonaliśmy się w zeszłym tygodniu, gdy tytuł wskoczył na prawie sam szczyt listy bestsellerów Steama na kilka dni przed swoją premierą. Oceny recenzentów sugerowały zresztą, że gra cieszy się popularnością absolutnie zasłużenie. Nowe dane pokazują jednak, że produkcja bije rekordy swoich poprzedniczek.

Jak możemy wyczytać ze steamowych statystyk, w szczytowym momencie w Total War: Three Kingdoms grało 162 592 osoby, co uczyniło go czwartym najpopularniejszym tytułem na Steamie w tym czasie – gra ustąpiła tylko takim tuzom jak Dota 2, PUBG czy CS:GO. Nawet w tej chwili strategia ta gromadzi przy sobie ponad 133 tysięcy osób (a liczba z minuty na minuty rośnie) – więcej niż poprzednie odsłony w ich najlepszych chwilach! Pierwszy Total War: Warhammer może się bowiem pochwalić wynikiem 119 909 jednocześnie grających, a Rome 2 – 118 240. Ponieważ gra miała swoją premierę wczoraj, rekord wciąż może zostać poprawiony, gdy do puli dołączą wszyscy czekający z zabawą do weekendu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 25 maja 2019, 7:51   Kalystos
"Kto by się spodziewał, że na świecie żyje tylu sinofilów."Kto by się spodziewał, że na świecie żyje tylu chińczyków.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z