Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT„Terminator: Mroczne przeznaczenie” – Arnold Schwarzenegger powraca na pierwszym zwiastunie [WIDEO]

rajmund czwartek, 23 maja 2019, 17:07 Film, serial, animacja

Czy tym razem możemy oczekiwać czegoś lepszego niż "Genisys"?

Chronologia filmów o Terminatorze powoli robi się równie skomplikowano co w przypadku "Gwiezdnych wojen". Już dwa razy były plany poprowadzenia nowej trylogii, której pierwszą częścią miał być najpierw "Terminator: Ocalenie" z 2009 roku, a następnie "Terminator: Genisys" z 2015 roku. Oba obrazy, z naciskiem na ten drugi, nie spełniły pokładanych w nich nadziei. Kiedy powrót do tematu zapowiedział sam James Cameron, wszyscy spodziewali się po nowej propozycji poziomu pierwszych dwóch filmów.

Teraz mamy okazję, by zweryfikować te oczekiwania na podstawie pierwszego zwiastuna "Mrocznego przeznaczenia":

Najnowszy obraz w uniwersum "Elektronicznego mordercy" pomija nie tylko wydarzenia przedstawione w dwóch poprzednich częściach, lecz nawet "Bunt maszyn" z 2003 roku. "Mroczne przeznaczenie" będzie zatem stanowić bezpośrednią kontynuację pierwszych dwóch części. Warto pamiętać, że choć James Cameron faktycznie pomagał przy tworzeniu historii najnowszego obrazu, to oficjalnie jest jedynie jego producentem. Za scenariusz odpowiadają David S. Goyer ("Batman: Początek", "Człowiek ze stali"), Justin Rhodes oraz Billy Ray. Całość wyreżyseruje Tim Miller ("Deadpool"). Polska premiera przewidziana jest na 8 listopada 2019.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 25 maja 2019, 5:37   TytanowyK
Tak to wygląda jak się wymyśliło idealnego przeciwnika w dniu sądu. Ten t800 z płynnym klonem wygląda tandetnie przy t1000. Czuję, że to będzie gniot ale mam nadzieję, że się mylę. Przykro się robi, jak bardzo dobre filmy z lat 80/90 są kontynuowane przez gnioty nastawione na zysk. Robocop, star wars, predator, obcy, ghostbusters i wiele innych przykładów.
piątek, 24 maja 2019, 22:27   Kozas
@michałedek Niby tak, ale patrząc na to co odwalali przy ostatnich paru terminatorach Biehna można byłoby spokojnie wziąć i jakoś by się to wytłumaczyło. Ot, jakaś alternatywna linia czasowa, czy Terminator wyglądający jak Kyle Reese, żeby zdobyć zaufanie Sary Connor. Przecież Biehn nie musiałby się wcielać w tą samą postać. Nawet Arnold nie musi grać Terminatora tylko np. kogoś kto był podstawą dla zbudowania Terminatora.
piątek, 24 maja 2019, 22:23   michałedek
@Kozas
Biehn nie może wystąpić, bo jego postać nie żyje. W newsie wyraźnie stoi, że to bezpośrednia kontynuacja dwójki. Przypominam, że w Buncie maszyn, w scenie na cmentarzu było powiedziane, że Sara zmarła na raka, a jej ciał skremowano w Meksyku. Trumna z filmu była jedna z kilku, które były skrytkami na broń. Dlatego Dark Fate nie może kontynuować wątków z trójki.
piątek, 24 maja 2019, 21:52   czorcik696
Terminator: Geriatria
piątek, 24 maja 2019, 21:24   Kozas
No właśnie Biehna można by było odkurzyć. Z tego co wiem nadal się w miarę trzyma, a nawet jeśli nie to nadal ma ten niepodrabialny głos
piątek, 24 maja 2019, 18:56   nfsfan6
To linda hamilton bedzie a michaela biehna nie? Serio??? W takim razie wielkie NIE dla tego filmu !
piątek, 24 maja 2019, 11:34   CormaC
O kurde, ależ to jest kiepskie...
piątek, 24 maja 2019, 11:17   Wiedzmin673
Tez lubie Terminatora i ten film by sie przydało obejrzeć
piątek, 24 maja 2019, 10:03   Puncol
Jestem olbrzymim fanem Terminatora. A ten zwiastun nie zapowiada niczego dobrego :(
piątek, 24 maja 2019, 9:57   Bronnson
Chciwi producenci to jedno, ale co mają w głowach aktorzy, którzy się na coś takiego godzą. Znaczy...poza kasą oczywiście, bo to absolutna podstawa do czegokolwiek w Hollywood. Czy dla nich słowa takie jak "reputacja" nie istnieją?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z