Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Path of Exile: Dzięki najnowszemu dodatkowi weźmiemy udział w wiecznym konflikcie pięciu legionów [WIDEO]

Cursian czwartek, 23 maja 2019, 12:16 News
pc

Przynajmniej będzie z kogo zdzierać nowe graty.

W marcu tego roku po wielu perypetiach Path of Exile dotarło wreszcie na PS4, a niewiele wcześniej na pozostałych platformach wylądował dodatek Synthesis. Jeśli wycisnęliście już z niego wszystko, co się dało, ucieszy was zapewne wieść, że Grinding Gear Games szykuje już kolejne atrakcje. Legion pozwoli wziąć w tysiącletnim konflikcie. Przeklęci żołnierze nie znają powodu, dla którego przelewają krew, ale wiedzą, że nie mają innego wyjścia. Bohaterowie będą mogli przynieść im ulgę (w swoim ulubionym stylu, czyli mieczem bądź magią) za pośrednictwem magicznych monolitów. Dotykając jednego z nich, przeniosą się na pole bitwy, gdzie zastaną zamrożonych w czasie przeciwników. Przez krótki czas będą mogli atakować wybranych gagatków, a tym samy uwolnić z pułapki, by następnie odrzeć z łupów. Do zdobycia są między innymi klejnoty modyfikujące zdolności pasywne. Poprawkom poddano walkę w zwarciu na czym z pewnością skorzystają nowe archetypy, czyli bazujący na generowaniu i zużywaniu szału berserker bądź zdolny do szybkiego przechodzenia pomiędzy dwoma postawami gladiator. Więcej szczegół znajdziecie TUTAJ oraz w poniższym filmiku. Legion trafi na pecety 7 czerwca, a trzy dni później zamelduje się na konsolach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 24 maja 2019, 16:59   rogier66
@Kalystos wg mnie był słaby przez pierwsze 3 tygodnie, potem jak już poprawili grało się w Synthesis bardzo fajnie, szczególnie po dojściu do t16 w atlasie.Jeżeli ktoś jest zainteresowany Legionem i reworkiem melee, polecam dodatkowo zobaczyć filmik od ZiggyD na yt(watch?v=KTr5iBSsdbw), jak również nowy odcinek podcastu Beaclast 40Zapowiada się znakomicie!
czwartek, 23 maja 2019, 17:17   Kalystos
Może coś ciekawego, bo Synthesis to bardzo słaby dodatek.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z