Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Rocznicowe wydarzenie, nowe skórki i darmowy tydzień [GALERIA][WIDEO]

Cursian środa, 22 maja 2019, 11:22 News

Nagrodę można zagarnąć za samo zalogowanie się do gry.

Blizzard postanowił uczcić trzecią rocznicę Overwatcha tradycyjnym wydarzeniem rocznicowym. W ramach obchodów, które potrwają do 10 czerwca, chętni mogą przetestować specjalne tryby z dotychczasowych eventów, związanych między innymi z chińskim Nowym Rokiem czy Halloween. Pełna rozpiska znajduje się TUTAJ. Osoby, które w podanym powyżej czasie zalogują się do gry, otrzymają skrzynkę z łupem, zawierającą przynajmniej jeden element legendarny. Spełnienie tego warunku nie powinno być trudne, bo do 28 maja grę można testować za darmo.

Naturalnie nowe wydarzenie nie mogło obyć się bez świeżutkich skórek. Oto one:


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Więcej skórek na kolejnej stronie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 maja 2019, 7:15   le_Fey
@Airoder, @taz159357
Fara ma "fajne" skórki ale mi marzy się chociaż jedna zupełnie "szalona". W stylu Niełaski Łaski (taka grzeczna dziewczynka a taka skórkę dostała :P) albo Reaper El Blanco (z gitarą mariachi na plecach!) czy Zimny Drań. Ok, koniec narzekań, najważniejsze, że gra się super.
środa, 22 maja 2019, 18:38   Airoder
le_Fey ta biała jest nawet fajna, akurat dostałem ją w skrzynce. Aczkolwiek porównując do innych, choćby już wspomnianego wieprza - który notabene ma genialne skórki, to faktycznie słabo. Tak samo mam z żołnierzem, którym lubię grać ale nie ma żadnej skórki która by mi się podobała.
środa, 22 maja 2019, 16:49   taz159357
@le_Fey skórki szakala i kleopatry są moim zdaniem bardzo fajne, nie to co moira :/
środa, 22 maja 2019, 11:47   le_Fey
Skórka Wieprza mega-super ale dla Fary znowu dali jakąś taką "zachowawczą". Szkoda bo to mój main. Każda z postaci w Over. ma jakaś "odlotową" skórkę a Fara ciągle tylko "poprawne politycznie" ;)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
2

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z