Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITOuter Wilds: Gra będzie dostępna już w przyszłym tygodniu [WIDEO]

Kaladin wtorek, 21 maja 2019, 7:36 News

Czyżby szykował się nam No Man's Sky w wersji 2.0?

Jeśli nigdy nie słyszeliście o Outer Wilds, to jest to trzecia gra niezależnego studia Mobius Digital, które w swoim portfolio ma tytuły wydane na platformy mobilne. W ich najnowszym dziele, po raz pierwszy zapowiedzianym na zeszłorocznym E3, wcielimy się w rekruta programu kosmicznego, który będzie miał za zadanie zbadać tajemniczy układ słoneczny. Ów układ znajduje się w dziwnej pętli czasowej, która resetuje się co dwadzieścia minut. Podczas każdego podejścia gracze będą musieli zapamiętać jak najwięcej szczegółów, bo nigdy nie wiadomo, co może przydać się w kolejnej próbie.

Outer Wilds pojawi się już 30 maja na XBO i PC – w czasowej wyłączności dla Epic Games Store. Inne sklepy i platformy są "niewykluczone", ale szczegółów w tej kwestii jeszcze brakuje. Nie brakuje za to trailera, którym podzielili się twórcy:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 21 maja 2019, 16:47   Gavriel6
@koringoro to sobie poczytaj komenty darczyńców, którzy otwarcie mówią, że nie chcą tej gry na epic store i będą się dopraszać zwrotu (guzik ugrają no ale cóż), a także paru osób, które chciały w to pograć albo na macu albo linuxie, tak, jak zapowiadali i też czują się przez twórców wydymani.
wtorek, 21 maja 2019, 16:27   korinogaro
@Gavriel6, no już widzę jak zbiórkowicze dawali kasę bo platformą był Steam, a gdyby była inna platforma to by nie dali, lol.
wtorek, 21 maja 2019, 13:58   CyberKiller40
Microsoft rozdawał to za oglądanie ich konferencji z E3 rok temu. Tzn cyfrowy preorder rozdawał i wszyscy się zastanawiali kiedy w końcu to wyjdzie, aż zapomnieli że istnieje... A tu taka niespodzianka.
wtorek, 21 maja 2019, 8:51   Gavriel6
Ale o tym, że cwaniaki z Möbius Digital zrobili dokładnie to samo, co Snapshot Games i wykiwali darczyńców tą czasową wyłącznościią dla Epica, to się nie rozpisałeś, co Kaladin? I co to za bzdura z tym "inne platformy są nie wykluczone"? Przecież jest powiedziane, że gra trafi na inne platformy, tak, jak napisali to w opisie akcji na Figu, dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu, że rez. z innych platform, dopóty nie są one wykluczone.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
2

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z