Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Tools Up!: Polskie studio odpowie na bardzo ważne pytanie – co wyjdzie z połączenia Overcooked i House Flippera [WIDEO]

Witold czwartek, 16 maja 2019, 12:56 News

Jak się domyślacie – chaos, którego sami ze szwagrem nie ogarniecie.

Zapewne duża część graczy zdążyła mieć już styczność z którąś odsłoną szalonego kooperacyjnego symulatora spalania sufletów, nerwowego szukania gaśnicy i wyrzucania jej przypadkiem z lecącego balonu (zwłaszcza że „jedynka” jest dostępna teraz w PS Plusie). Wszyscy się chyba zgodzą, że gra ze znajomymi w Overcooked daje masę radochy, nawet jeżeli nasze umiejętności kulinarne ograniczają się do poprawnego zalania płatków mlekiem w dwóch przypadkach na trzy. Na pewno też niektórzy z Was zastanawiali się, jak wyglądałaby produkcja oparta na mechanikach z tytułu Ghost Town Games, ale mająca inną tematykę. Jak widać, podobne pytanie zadali sobie krakowiacy ze studia The Knights of Unity.

W Tools Up! grupka do czterech graczy (chociaż rzecz jasna można bawić się samemu – tylko po co?) będzie musiała wyremontować szereg mieszkań zgodnie z zaleceniami mieszkańców – te znajdziemy na pozostawionych przez nich planach. Wszystko to pod presją czasu, więc od razu po rozpoczęciu rozgrywki rzucimy się montować (bądź wyważać) drzwi, stawiać (bądź burzyć) ściany, a także rzucać workami z cementem, narzędziami i współpracownikami. Na koniec rzecz jasna wypadałoby wszystko uprzątnąć. Całość wygląda na nieco bardziej skomplikowane Overcooked, co z jednej strony może być zaletą, z drugiej – absolutnym przekleństwem tej gry. Zobaczcie zresztą sami, jaki potencjał nieustającego chaosu kryje się w tym tytule:

Do zbliżającego się nieubłaganie remontu domu przygotujemy się skrupulatnie dzięki Tools Up! w trzecim kwartale 2019 na pecetach ze Steamem, PS4, Xboksie One oraz Switchu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 23:30   Muidus
gra w Janusza

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z