Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Tools Up!: Polskie studio odpowie na bardzo ważne pytanie – co wyjdzie z połączenia Overcooked i House Flippera [WIDEO]

Witold czwartek, 16 maja 2019, 12:56 News

Jak się domyślacie – chaos, którego sami ze szwagrem nie ogarniecie.

Zapewne duża część graczy zdążyła mieć już styczność z którąś odsłoną szalonego kooperacyjnego symulatora spalania sufletów, nerwowego szukania gaśnicy i wyrzucania jej przypadkiem z lecącego balonu (zwłaszcza że „jedynka” jest dostępna teraz w PS Plusie). Wszyscy się chyba zgodzą, że gra ze znajomymi w Overcooked daje masę radochy, nawet jeżeli nasze umiejętności kulinarne ograniczają się do poprawnego zalania płatków mlekiem w dwóch przypadkach na trzy. Na pewno też niektórzy z Was zastanawiali się, jak wyglądałaby produkcja oparta na mechanikach z tytułu Ghost Town Games, ale mająca inną tematykę. Jak widać, podobne pytanie zadali sobie krakowiacy ze studia The Knights of Unity.

W Tools Up! grupka do czterech graczy (chociaż rzecz jasna można bawić się samemu – tylko po co?) będzie musiała wyremontować szereg mieszkań zgodnie z zaleceniami mieszkańców – te znajdziemy na pozostawionych przez nich planach. Wszystko to pod presją czasu, więc od razu po rozpoczęciu rozgrywki rzucimy się montować (bądź wyważać) drzwi, stawiać (bądź burzyć) ściany, a także rzucać workami z cementem, narzędziami i współpracownikami. Na koniec rzecz jasna wypadałoby wszystko uprzątnąć. Całość wygląda na nieco bardziej skomplikowane Overcooked, co z jednej strony może być zaletą, z drugiej – absolutnym przekleństwem tej gry. Zobaczcie zresztą sami, jaki potencjał nieustającego chaosu kryje się w tym tytule:

Do zbliżającego się nieubłaganie remontu domu przygotujemy się skrupulatnie dzięki Tools Up! w trzecim kwartale 2019 na pecetach ze Steamem, PS4, Xboksie One oraz Switchu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 23:30   Muidus
gra w Janusza

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z