Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Don’t Starve: Hamlet – Świńskie rozszerzenie już dostępne [WIDEO]

Cursian czwartek, 16 maja 2019, 11:54 News
pc

Indiana Jones i tajemnica zaginionego boczku.

Zapowiedziany w 2017 roku dodatek do Don't Starve doczekał się wreszcie oficjalnej premiery. Hamlet pozwala wybrać się do zaginionego miasta świnioludzi i poznać tajemnice kwiczącego społeczeństwa. Możliwe jest choćby nawiązanie stosunków handlowych i zakup własnego domostwa, które da się następnie ulepszać. Oczywiście nie zabrakło bardziej ekscytujących momentów. Czekają na nas na przykład wypełnione nieprzebranymi skarbami starożytne ruiny, jednak aby dorwać się do fantów, trzeba wcześniej poradzić sobie z licznymi pułapkami. Przydatne mogą okazać się nowe przedmioty, jednak aby je wytworzyć trzeba najpierw zgromadzić szereg unikatowych składników, które można znaleźć między innymi w okalającej okolicę głuszy. Na koniec wypada dodać, że wszystkich tych atrakcji może posmakować trójka debiutantów w tym dziwaczny Wormwood, będący czymś w rodzaju człekokształtnej rośliny.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 19:11   luki12089
Takie dodatki to ja rozumiem. Za cenę paczki waluty za którą możemy sobie kupić 2 czapki dostajemy praktycznie nową grę która wywraca rozgrywkę o 180° i do tego była możliwość zdobycia go za darmo.
czwartek, 16 maja 2019, 14:51   GreedFire
gdyby to był płatny dodatek do Togheter to moze bym kupił. samemu to nudno.
czwartek, 16 maja 2019, 14:36   Tricky
Ciekawa będzie recenzja 9Kier
czwartek, 16 maja 2019, 12:56   alkair4
Jest to darmowe rozszerzenie czy doc?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Don’t Starve: Hamlet pozwoli nam się uświnić [WIDEO]

News
wtorek, 12 czerwca 2018

dont-starve-hamlet-pozwoli-nam-sie-uswinic-wideo Przy okazji: Klei przestało hamletyzować w sprawie daty premiery... co niekoniecznie jest dobrą wiadomością.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z