Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWyciekła data letniej wyprzedaży Steama, Epic powoli szykuje się do własnej

Cursian środa, 15 maja 2019, 16:22 News

Im większa konkurencja, tym teoretycznie lepiej dla nas.

Zgodnie z tradycją datę kolejnej wielkiej wyprzedaży Steama poznaliśmy przed czasem. Za pośrednictwem Twittera poinformował o niej portal SteamDB. Promocja rozpocznie się 25 czerwca i potrwa dwa tygodnie.

Niewykluczone, że tym razem Valve będzie miało nieco trudniej niż zwykle, bo do analogicznej akcji powoli szykuje się sklep Epica. O wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki reklamie, która przez jakiś czas była dostępna w menu Fortnite’a:

Później Epic oficjalnie potwierdziło, że wspomniana „Megawyprzedaż” faktycznie jest w drodze, ale nie podało, kiedy konkretnie należy się jej spodziewać.

Więcej informacji powinniśmy otrzymać w najbliższych dniach, jednak wdaje się mało prawdopodobne, by na wyprzedaż Epica trzeba było czekać jakoś szczególnie długo. Tajemnicą pozostaje też skala przedsięwzięcia. Nazwa promocji i dotychczasowa strategia rywalizacji z Valve dają nadzieję na coś dużego, jednak pewności nabierzemy dopiero za jakiś czas.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 17 maja 2019, 19:17   kosiarz007
Pamiętajcie, nic powyżej -60%
czwartek, 16 maja 2019, 21:52   Aqwet
(w tym 40 zł od Epic). Wyprzedaż potrwa do 13 czerwca 2019 roku.
czwartek, 16 maja 2019, 21:52   Aqwet
Macie epica: https:gg.deals/pl/deals/?minDiscount=1&sort=title&store=57 + W czasie wyprzedaży Epic Mega Sale wszystkie gry w cenie od 59,99 zł są oferowane z dodatkowym rabatem 40 zł. Oferta nie obejmuje dodatków czy przepustek sezonowych ani zakupów w grze (czyli środków w grze). Dodatkowo, w przypadku gier kupionych tuż przed rozpoczęciem promocji (pomiędzy 2 a 15 maja 2019 r.), Epic Games w ciągu 7-12 dni zwróci różnicę między wydaną kwotą a ceną obowiązującą po uruchomieniu promocji Epic Mega Sale (w
czwartek, 16 maja 2019, 17:05   pointman1
Wyprzedaż gdzie? Nibylandii pod krasnala kulasem? A nie, to Steam robi, a to mogę grać dalej spokojnie w gry na Steam i czekać aż coś ciekawego będzie.
czwartek, 16 maja 2019, 12:32   Leonowo
@Pottero, generowanie kluczy wcale nie jest złe dla wydawców, polityka steama pozwala na generowanie ich i sprzedawanie poza steamem, z czego nie pobiera żadnych opłat. Lewe klucze pewnie nie działają na korzyść twórców, ale nie zapominajmy o tych "legalnych", które pozwalają na szerszą dystrybucję i mniejsze uzależnienie od jednego sklepu.
czwartek, 16 maja 2019, 11:15   Maciejka01
Taaa. Widziałem co Epik robi. Będzie nawet płacił ludziom za wydawanie pieniędzy u nich.
czwartek, 16 maja 2019, 10:12   Pottero
@Danon666No, logiczne, że na stronach z lewymi kluczami gry są tańsze. Lepiej kupić na takiej stronce, z czego twórcy nie dostają ani grosza, a potem się dziwić, że coraz więcej z nich wybiera Epic. Epic, który w przeciwieństwie do Steam, nie dość, że płaci im za gry na wyłączność, to jeszcze nie pozwala na generowanie kluczy, co w pierwszych miesiącach bytności gry na rynku ogranicza problem lewych kluczy i dalsze straty finansowe.
czwartek, 16 maja 2019, 6:49   Danon666
Gdyby tylko te wyprzedaże rzeczywiście były dobre.... Już na pierwszej lepszej stronie z kluczami można zgarnąć gry o wiele taniej, jasne zdążają się rodzynki na steamie które są bardzo tanie, ale generalnie nowsze gry zawsze są tańsze na stronach pokroju allkeyshop
czwartek, 16 maja 2019, 0:27   toyminator
Spoko. Tylko że na Epic nic nie ma.
środa, 15 maja 2019, 22:06   Zdzisiu
@NotSaltyMan była 2 tygodnie temu. Przyznaje że dość dziwna ale i tak Kupiłem 5 gier.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z