Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Stellaris: Ancient Relics – Najwyższa pora poznać Prekursorów [WIDEO]

Witold środa, 15 maja 2019, 13:56 News
PC

W końcu czym byłby wszechświat bez porządnych Starożytnych?

Chociaż od premiery Imperator: Rome, ostatniej produkcji branżowych specjalistów od wielkich strategii, nie minął jeszcze miesiąc, to Paradox ma już dla swoich fanów kolejną zapowiedź. Tym razem wydawca zamierza uszczęśliwić tych wielbicieli kosmicznych wojaży i pradawnych cywilizacji, których raziło dotychczasowe nieustanne patrzenie w przyszłość bez oglądania się na przeszłość.

Każdy miłośnik science fiction (zwłaszcza tego miększego) wie, że całe to latanie w kosmos, ogromne megastruktury i hipernapędy nie miałyby racji bytu, gdyby nie Starożytni (nie mylić z Przedwiecznymi, chociaż...). To właśnie dzięki nim gatunek ludzki zdobywa technologię potrzebną do wyprawy w gwiazdy, nierzadko zawdzięczając takiej rasie dobrych wujków nawet swoje istnienie. Podobne myśli nawiedziły widocznie twórców Stellaris, którzy postanowili pogłębić w swojej grze właśnie te wątki za pomocą kolejnego, siódmego już rozszerzenia – Ancient Relics. Dzięki niemu będziemy mogli odkryć, zbadać i zdobyć artefakty starożytnych ras, które w wydatny sposób pomogą naszemu rodzącemu się imperium. W ramach kolejnych wydarzeń będziemy mogli odwiedzić ojczyste światy dwóch cywilizacji Prekursorów – roślinnych Baol i rozwiniętych psionicznie Zroni – i dowiedzieć się, jak zakończyły swoje życie. Dokonamy tego za pomocą archeologicznych wykopalisk, które rozwiną się nierzadko w długotrwałe dociekania na temat natury znalezionych przedmiotów. Wraz z zapowiedzią Paradox udostępnił krótki zwiastun rozszerzenia:

Twórcy pokazali także niektóre opcje z dodatku w akcji:

Data premiery Ancient Relics nie jest jeszcze znana, jednak patrząc na dotychczasową politykę developera, pojawienia się DLC na rynku możemy spodziewać się ok. półtora miesiąca po zapowiedzi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 6:48   MayoneS
@saRUMAN 3 co ty mi tu bajdurzysz?
środa, 15 maja 2019, 19:52   saruman3
Fajna strategia ale dostepna tylko cyfrowo przez co dla graczy preferujacych pudelkowe wydania nieosiagalna wielka szkoda
środa, 15 maja 2019, 16:46   Uplink
Moim zdaniem powinno to się nazywać Graal-tron :). Tak mi się silnie skojarzyło z Heroes III...
środa, 15 maja 2019, 14:18   Maciejka01
Yay. GALATRON!

O autorze

Witold

Podobne newsy

Crusader Kings II, Europa Universalis IV i Stellaris otrzymają nowe dodatki [WIDEO]

News
niedziela, 20 maja 2018

crusader-kings-ii-europa-universalis-iv-i-stellaris-otrzymaja-nowe-dodatki-wideo Domorośli stratedzy będą mieli pełne ręce roboty.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z