Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Stellaris: Ancient Relics – Najwyższa pora poznać Prekursorów [WIDEO]

Witold środa, 15 maja 2019, 13:56 News
PC

W końcu czym byłby wszechświat bez porządnych Starożytnych?

Chociaż od premiery Imperator: Rome, ostatniej produkcji branżowych specjalistów od wielkich strategii, nie minął jeszcze miesiąc, to Paradox ma już dla swoich fanów kolejną zapowiedź. Tym razem wydawca zamierza uszczęśliwić tych wielbicieli kosmicznych wojaży i pradawnych cywilizacji, których raziło dotychczasowe nieustanne patrzenie w przyszłość bez oglądania się na przeszłość.

Każdy miłośnik science fiction (zwłaszcza tego miększego) wie, że całe to latanie w kosmos, ogromne megastruktury i hipernapędy nie miałyby racji bytu, gdyby nie Starożytni (nie mylić z Przedwiecznymi, chociaż...). To właśnie dzięki nim gatunek ludzki zdobywa technologię potrzebną do wyprawy w gwiazdy, nierzadko zawdzięczając takiej rasie dobrych wujków nawet swoje istnienie. Podobne myśli nawiedziły widocznie twórców Stellaris, którzy postanowili pogłębić w swojej grze właśnie te wątki za pomocą kolejnego, siódmego już rozszerzenia – Ancient Relics. Dzięki niemu będziemy mogli odkryć, zbadać i zdobyć artefakty starożytnych ras, które w wydatny sposób pomogą naszemu rodzącemu się imperium. W ramach kolejnych wydarzeń będziemy mogli odwiedzić ojczyste światy dwóch cywilizacji Prekursorów – roślinnych Baol i rozwiniętych psionicznie Zroni – i dowiedzieć się, jak zakończyły swoje życie. Dokonamy tego za pomocą archeologicznych wykopalisk, które rozwiną się nierzadko w długotrwałe dociekania na temat natury znalezionych przedmiotów. Wraz z zapowiedzią Paradox udostępnił krótki zwiastun rozszerzenia:

Twórcy pokazali także niektóre opcje z dodatku w akcji:

Data premiery Ancient Relics nie jest jeszcze znana, jednak patrząc na dotychczasową politykę developera, pojawienia się DLC na rynku możemy spodziewać się ok. półtora miesiąca po zapowiedzi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 6:48   MayoneS
@saRUMAN 3 co ty mi tu bajdurzysz?
środa, 15 maja 2019, 19:52   saruman3
Fajna strategia ale dostepna tylko cyfrowo przez co dla graczy preferujacych pudelkowe wydania nieosiagalna wielka szkoda
środa, 15 maja 2019, 16:46   Uplink
Moim zdaniem powinno to się nazywać Graal-tron :). Tak mi się silnie skojarzyło z Heroes III...
środa, 15 maja 2019, 14:18   Maciejka01
Yay. GALATRON!

O autorze

Witold

Podobne newsy

Crusader Kings II, Europa Universalis IV i Stellaris otrzymają nowe dodatki [WIDEO]

News
niedziela, 20 maja 2018

crusader-kings-ii-europa-universalis-iv-i-stellaris-otrzymaja-nowe-dodatki-wideo Domorośli stratedzy będą mieli pełne ręce roboty.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z