Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Two Point Hospital: SEGA przejęła Two Point Studios

rajmund czwartek, 9 maja 2019, 17:39 News
PC

Ale raczej nie szykuje drastycznej reformy zdrowia.

Twórcy Two Point Hospital znaleźli nowy dom. Przejęcie przez Segę w ramach programu inkubatorów Searchlight zdaje się być całkiem naturalnym ruchem, gdyż to właśnie ona była wydawcą ich jedynej produkcji. Pamiętajmy jednak, że wbrew pozorom nie mówimy tu o debiutantach. Two Point Studios zostało powołane do życia przez byłych pracowników Bullfrog Productions (a później Lionhead Studios), którzy pracowali nie tylko nad oryginalnym Theme Hospital, lecz także Black & White i Fable.

Gary Dale z europejskiego oddziału Segi nie kryje zadowolenia, że obu podmiotom udało się pogłębić dotychczasową współpracę.

Z radością oficjalnie witamy Two Point Studios w rodzinie Segi. Mamy do czynienia ze względnie nowym, brytyjskim studiem, które ma już na koncie światowy przebój, wiedzieliśmy więc, że musimy prędko podpisywać umowę, bo ze swoim ogromnym talentem stanowią ekstremalnie łakomy kąsek dla inwestorów.

Mark Webley z rzeczonego studia zdaje się być także zadowolony z takiego obrotu spraw i już nie może się doczekać ogłoszenia kolejnych projektów, nad którymi pracuje w pocie czoła. Tymczasem fani Two Point Hospital mogą od niedawna cieszyć się trybem wyzwań kooperacyjnych, który został udostępniony w ramach bezpłatnej aktualizacji Superbug Initiative.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z