Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Two Point Hospital: SEGA przejęła Two Point Studios

rajmund czwartek, 9 maja 2019, 17:39 News
PC

Ale raczej nie szykuje drastycznej reformy zdrowia.

Twórcy Two Point Hospital znaleźli nowy dom. Przejęcie przez Segę w ramach programu inkubatorów Searchlight zdaje się być całkiem naturalnym ruchem, gdyż to właśnie ona była wydawcą ich jedynej produkcji. Pamiętajmy jednak, że wbrew pozorom nie mówimy tu o debiutantach. Two Point Studios zostało powołane do życia przez byłych pracowników Bullfrog Productions (a później Lionhead Studios), którzy pracowali nie tylko nad oryginalnym Theme Hospital, lecz także Black & White i Fable.

Gary Dale z europejskiego oddziału Segi nie kryje zadowolenia, że obu podmiotom udało się pogłębić dotychczasową współpracę.

Z radością oficjalnie witamy Two Point Studios w rodzinie Segi. Mamy do czynienia ze względnie nowym, brytyjskim studiem, które ma już na koncie światowy przebój, wiedzieliśmy więc, że musimy prędko podpisywać umowę, bo ze swoim ogromnym talentem stanowią ekstremalnie łakomy kąsek dla inwestorów.

Mark Webley z rzeczonego studia zdaje się być także zadowolony z takiego obrotu spraw i już nie może się doczekać ogłoszenia kolejnych projektów, nad którymi pracuje w pocie czoła. Tymczasem fani Two Point Hospital mogą od niedawna cieszyć się trybem wyzwań kooperacyjnych, który został udostępniony w ramach bezpłatnej aktualizacji Superbug Initiative.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
9

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
4

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Komentarzy:
13

Na miesiąc przed premierą Borderlands 3 miałem okazję przez kilka godzin pograć w niemal finalną wersję gry. Rewolucji tu nie widać. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak czy inaczej dostaniemy bardzo dobrą grę.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z