Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Two Point Hospital: SEGA przejęła Two Point Studios

rajmund czwartek, 9 maja 2019, 17:39 News
PC

Ale raczej nie szykuje drastycznej reformy zdrowia.

Twórcy Two Point Hospital znaleźli nowy dom. Przejęcie przez Segę w ramach programu inkubatorów Searchlight zdaje się być całkiem naturalnym ruchem, gdyż to właśnie ona była wydawcą ich jedynej produkcji. Pamiętajmy jednak, że wbrew pozorom nie mówimy tu o debiutantach. Two Point Studios zostało powołane do życia przez byłych pracowników Bullfrog Productions (a później Lionhead Studios), którzy pracowali nie tylko nad oryginalnym Theme Hospital, lecz także Black & White i Fable.

Gary Dale z europejskiego oddziału Segi nie kryje zadowolenia, że obu podmiotom udało się pogłębić dotychczasową współpracę.

Z radością oficjalnie witamy Two Point Studios w rodzinie Segi. Mamy do czynienia ze względnie nowym, brytyjskim studiem, które ma już na koncie światowy przebój, wiedzieliśmy więc, że musimy prędko podpisywać umowę, bo ze swoim ogromnym talentem stanowią ekstremalnie łakomy kąsek dla inwestorów.

Mark Webley z rzeczonego studia zdaje się być także zadowolony z takiego obrotu spraw i już nie może się doczekać ogłoszenia kolejnych projektów, nad którymi pracuje w pocie czoła. Tymczasem fani Two Point Hospital mogą od niedawna cieszyć się trybem wyzwań kooperacyjnych, który został udostępniony w ramach bezpłatnej aktualizacji Superbug Initiative.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę. Nawet 9kier raz na jakiś czas odpala mainstreamowe gry.

Komentarzy:
1

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
29

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z