Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Epic Games zatrudniło współzałożyciela Respawn Entertainment oraz Infinity Ward [PLOTKA]

Wokulski sobota, 13 kwietnia 2019, 15:01 Plotka

Cóż za powrót!

Przeciek zawdzięczamy organizatorowi targów E3. W krótkim poście na Twitterze Geoff Keighley stwierdził, że Epic Games zatrudniło Jasona Westa do szeroko rozumianej pracy przy produkcji gier.

Przeciek z branży gier: Epic Games zatrudniło po cichu Jasona Westa, współzałożyciela Infinity Ward oraz Respawnu, do pracy przy produkcji ich gier. Z tego co słyszałem, West, który mieszka w Karolinie Północnej, pracuje w biurze [Epica – dop. red.] od około miesiąca.


Jason West to współzałożyciel Infinity Ward, które zasłynęło serią Call of Duty. Jego zwolnieniu (wraz z innym założycielem, Vince’em Zampellą) ze studia towarzyszyła istna telenowela, która zaowocowała u nas kilkunastoodcinkową serią newsów. Po batalii z byłym pracodawcą poszkodowani założyciele postanowili otworzyć Respawn Entertainment. Kilka lat później West odszedł z firmy, opuszczając całkowicie branżę gier.

Z kolei Geoff Keighley jest jednym z najbardziej zaufanych oraz wiarygodnych autorów przecieków, jacy stąpają po internetowej ziemi, lubującym się w ujawnianiu szczegółów na temat produkcji, z którymi miał styczność. Często dostarcza informacje stricte branżowych oraz drobnych ciekawostek (przykład: cena Xboksa One X na dzień przed oficjalną informacją). Prawie nigdy się nie myli. Na razie Epic Games nie odniosło się do plotki dotyczącej Westa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Epic Games,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 kwietnia 2019, 18:36   Windcaller
No no, widzę że weteran Activision i EA Games zwęszył kolejny świetny biznes po tym jak wyrzucono go z pracy i odmówiono 36 milionów dolarów bonusu za kolaborowanie z konkurencją. Cieszę się że sklep będzie wpierany przez tego pasjonata i entuzjastę gier. Najlepszy news roku.
sobota, 13 kwietnia 2019, 17:18   Quassimodo
Cóż za powrót! niesamowite jeszcze do teraz jestem w szoku!! w nocy nie zasnę. ;)

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Epic Games Store wprowadza zapisy w chmurze na dobre

News
czwartek, 15 sierpnia 2019

epic-games-store-wprowadza-zapisy-w-chmurze-na-dobre Do tego integracja z Humble Bundle i coś dla wrażliwych estetów.

Komentarzy:
20

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Trochę zwłok, trochę k6, czyli standardowy tydzień w tej branży.

Komentarzy:
1

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z