Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Epic Games zatrudniło współzałożyciela Respawn Entertainment oraz Infinity Ward [PLOTKA]

Wokulski sobota, 13 kwietnia 2019, 15:01 Plotka

Cóż za powrót!

Przeciek zawdzięczamy organizatorowi targów E3. W krótkim poście na Twitterze Geoff Keighley stwierdził, że Epic Games zatrudniło Jasona Westa do szeroko rozumianej pracy przy produkcji gier.

Przeciek z branży gier: Epic Games zatrudniło po cichu Jasona Westa, współzałożyciela Infinity Ward oraz Respawnu, do pracy przy produkcji ich gier. Z tego co słyszałem, West, który mieszka w Karolinie Północnej, pracuje w biurze [Epica – dop. red.] od około miesiąca.


Jason West to współzałożyciel Infinity Ward, które zasłynęło serią Call of Duty. Jego zwolnieniu (wraz z innym założycielem, Vince’em Zampellą) ze studia towarzyszyła istna telenowela, która zaowocowała u nas kilkunastoodcinkową serią newsów. Po batalii z byłym pracodawcą poszkodowani założyciele postanowili otworzyć Respawn Entertainment. Kilka lat później West odszedł z firmy, opuszczając całkowicie branżę gier.

Z kolei Geoff Keighley jest jednym z najbardziej zaufanych oraz wiarygodnych autorów przecieków, jacy stąpają po internetowej ziemi, lubującym się w ujawnianiu szczegółów na temat produkcji, z którymi miał styczność. Często dostarcza informacje stricte branżowych oraz drobnych ciekawostek (przykład: cena Xboksa One X na dzień przed oficjalną informacją). Prawie nigdy się nie myli. Na razie Epic Games nie odniosło się do plotki dotyczącej Westa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Epic Games,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 kwietnia 2019, 18:36   Windcaller
No no, widzę że weteran Activision i EA Games zwęszył kolejny świetny biznes po tym jak wyrzucono go z pracy i odmówiono 36 milionów dolarów bonusu za kolaborowanie z konkurencją. Cieszę się że sklep będzie wpierany przez tego pasjonata i entuzjastę gier. Najlepszy news roku.
sobota, 13 kwietnia 2019, 17:18   Quassimodo
Cóż za powrót! niesamowite jeszcze do teraz jestem w szoku!! w nocy nie zasnę. ;)

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
17

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z