Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ancestors: The Humankind Odyssey – Ewolucja zmierza dziwnymi drogami [WIDEO]

Cursian piątek, 12 kwietnia 2019, 16:28 News

Kto by pomyślał, że umiejętność przerzucania patyka z ręki do ręki okaże się aż tak istotna.

Ancestors: The Humankind Odyssey to interesujący projekt autorstwa Panache Digital Games, czyli ekipy, na której czele stoi Patrice Désilets, znany między innymi z pierwszych odsłon Assassin’s Creeda. Gra przeniesie nas 10 milionów lat w przeszłość i pozwoli obserwować narodziny ludzkości. Istotną częścią rozgrywki będzie rozwijanie swoich podopiecznych i przekazywanie zgromadzonej przez nich wiedzy kolejnym pokoleniom. Sprowadzi się to na przykład do eksperymentów z pożywieniem (ktoś w końcu musiał sprawdzić, co się stanie po zjedzeniu tego czy innego specyfiku), ale także zmian na poziomie genetycznym. Na te ostatnie wpłyniemy, wybierając kolejne talenty ze specjalnego drzewka. W ten sposób nasze małpiszony nauczą się choćby posługiwać prostymi narzędziami za pomocą obu rąk. Popatrzcie na przygotowany przez IGN filmik:

Co ciekawe w Ancestors: The Humankind Odyssey nie będzie mapy ani radaru, a swoje położenia trzeba określać na podstawie punktów charakterystycznych. W ten sposób autorzy chcą pobudzić naszą instynktowną ciekawość i sprawić, byśmy poczuli się jak prawdziwi odkrywcy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 kwietnia 2019, 16:44   kondiq91
Już podczas live streama na którym ogłoszono grę (co to było? Steam Awards?) gra mnie zaciekawiła. Wreszcie coś oryginalnego, a nie ciągle te same gry w innym opakowaniu. Nie rozumiem też narzekania @Pan Dzikus na animacje i grafikę. Gra nie musi mieć dużego budżetu żeby była dobra- Stardew Valley, Minecraft, Subnautica, Mount & Blade, Rebel Galaxy, Objects in Space, Prison Architect. Można długo wmieniać. Z tych gier chociażby Subnautica i Rebel Galaxy mają ładną grafikę, choć bez wodotrysków z gier AAA.
sobota, 13 kwietnia 2019, 1:03   Goku07
na końcu gry będziemy dzieciakiem grającym w fortnite.
piątek, 12 kwietnia 2019, 20:36   nortalf
Od początku to śledzę. Projekty Desiletsa zawsze były w moim guście. Liczę, że odniesie sukces na tym AA poletku, bo po tym co się stało z Amsterdam 1666 należy mu się i fajnie widzieć, że opuszczenie wielkich korpo wychodzi komuś na dobre.
piątek, 12 kwietnia 2019, 19:00   Danon666
Ciekawa koncepcja, na pewno będę śledził.
piątek, 12 kwietnia 2019, 17:34   Pan Dzikus
Pomysł na grę bardzo dobry ale ta produkcja zalatuje mi niskim budżetem, który na pierwszy rzut oka objawia się w słabej grafice i animacjach.
piątek, 12 kwietnia 2019, 16:54   Iketso
Spore HD?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
22

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
28

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z