Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Uboat: Polski symulator łodzi podwodnej zawita na rynek już niedługo [WIDEO]

Witold piątek, 5 kwietnia 2019, 16:00 News

Co ciekawe, w pudełku znajdziemy grę będącą ciągle we wczesnym dostępie.

Minęło już całkiem sporo czasu, od kiedy spędzaliśmy długie godziny w zanurzeniu, polując na alianckie konwoje w Silent Hunterach. Od premiery ostatniej części prawie 10 lat temu nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by ponownie zasiąść za sterami okrętu podwodnego. Zmieni się to jednak wraz z premierą najnowszej produkcji Deep Water Studio (nazwa zobowiązuje) – Uboat. Ów symulator będzie kładł przede wszystkim duży nacisk na kontrolę załogi, o którą będziemy musieli dbać, troszcząc się o jej zdrowie psychiczne i fizyczne. Wypielęgnowanych marynarzy możemy odesłać do konkretnych zadań, ale w razie potrzeby także sami np. zasiąść za peryskopem i lustrować powierzchnię wody w poszukiwaniu luk w obronie przeciwnika. Jak gra prezentuje się w akcji, prezentuje poniższy zwiastun:

Uboat pojawi się w sklepach już 30 kwietnia w wersji pudełkowej, jednak znajdziemy w nim tytuł będący wciąż we wczesnym dostępie. Oprócz niego otrzymamy dwustronny plakat z przekrojem okrętu, stylizowaną książeczkę z sylwetkami statków oraz cyfrowe dodatki: mini dokument o rysie historycznym produkcji oraz soundtrack. Gra dostępna będzie tylko na pecetach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 kwietnia 2019, 8:40   Hagan
Wolę symulatory lotnicze, a z "podwodniaków" tylko SH-4, gdyż dowodzimy tam amerykańskim okrętem podwodnym. Gra Niemcami jakoś mi nie pasuje.
niedziela, 7 kwietnia 2019, 9:28   freynir
Na tą chwilę wygląda jak biedny kuzyn SH- brak widocznych efektów pogodowych (Biskaje to rejon potężnych burz i sztormów), brak efektów psychologicznych i fizycznych ataku lotniczego (gdzie panika, gdzie zniszczenia). Do tego nie widać reakcji przeciwnika na ataki (no sorry Winnetou, ale ten Liberator i Catalina to pojawiły się znikąd).
To już lepiej obejrzeć sobie serialową wersję "Das Boot" Petersena, a najlepiej przeczytać oryginał- "Okręt" Lothara-Günthera Buchheima.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
14

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z