Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twórcy No Man’s Sky pracują nad nowym „wielkim” i „ambitnym” projektem

Witold środa, 3 kwietnia 2019, 13:43 News

Sean Muray określił go również w przypływie szczerości mianem „niemądrego”.

Hello Games trudno nazwać ulubieńcem graczy. Gdy w 2016 na rynku pojawił się ich najgłośniejszy dotychczas tytuł, reakcje były, delikatnie mówiąc, mieszane. Mimo że gra robiła wrażenie skalą i rozmachem, to jednocześnie brakowało w niej multum obiecanych przez twórców funkcji, a sama rozgrywka szybko się nudziła. Od tego czasu developerzy robili wszystko co w ich mocy, żeby zbliżyć produkcję do stanu chociaż zbliżonego do oczekiwań graczy i ostatecznie, jak się wydaje, udało im się to osiągnąć. No Man’s Sky wciąż otrzymuje spore darmowe aktualizacje (kolejna już niedługo), a już niedługo będziemy mogli je ograć także na goglach VR.

Uspokojenie sytuacji związanej z jego symulatorem kosmosu oznacza, że Hello Games może skupić się na innych projektach. Od jakiegoś czasu wiemy już, że studio zajmuje się mniejszym i indyczym The Last Campfire. Sean Murray w wywiadzie dla GamesRadar wspomniał jednak, że nie jest to ich jedyna gra pozostająca w produkcji.

Zaczynamy również coś nowego – wielkiego, ambitnego oraz niemądrego. Nadal jednak jesteśmy bardzo małym zespołem. Robimy sporo, ale myślę, że to dlatego, że wszyscy jesteśmy w to tak zaangażowani. Teraz zajmujemy się wieloma różnymi rzeczami, ponieważ jesteśmy nimi podekscytowani. Mamy tendencję do bycia naprawdę produktywnymi, gdy coś nas ekscytuje. I dokładnie tak jest w tej chwili.


Wszyscy oczywiście podchodzimy z odpowiednim dystansem do wszelkich deklaracji Murraya, jednak nie da się zaprzeczyć, że No Man’s Sky okazało się koniec końców bardzo udaną produkcją. Na więcej informacji jednak bym w najbliższym czasie nie liczył – twórcy mają na głowie Beyond oraz The Last Campfire, a jak sami przeczytaliście, „nadal są bardzo małym zespołem”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 3 kwietnia 2019, 23:09   logman
Niestety żyjemy w takim świecie gdzie lepiej obiecywać złote góry niż prawdziwą rzeczywistość. Inwestorzy na to lecą, prasa również a i sami konsumenci też nie są bez winy. Pan Muray po incydencie z No Man's Sky nie powinien być w stanie dostać finansowania na żaden projekt. Jednak będzie robił coś niemądrego. Zamiast zostać ukarany za swoje kłamstwa to zostanie nagrodzony. To nie tak że czepiam się tylko konkretnie jego, takich osób jest więcej choćby Musk, ale to nie znaczy że powinniśmy to akceptować.
środa, 3 kwietnia 2019, 19:08   Hary0n
NMS VR z crossplayem z pctowymi znajomymi chyba mnie zainteresuje wreszcie.
środa, 3 kwietnia 2019, 14:31   Naars
Murray skompromitował się całkowicie przy okazji NMS - jeśli ktokolwiek temu człowiekowi wierzy, to jest frajerem. To, że grę przez lata naprawiali nic nie zmienia, mleko się rozlało. Ten człowiek nawet nie operował niedomówieniami, on najzwyczajniej w świecie kłamał; obiecywał np, że w grze będzie multiplayer i będzie możliwe spotkanie innego gracza - udowodniono, że nie można (w pierwotnej wersji gry). Niemniej ponoć dziś NMS jest dobrą grą, więc może coś fajnego zrobią - ale lepiej się nie nastawiać.
środa, 3 kwietnia 2019, 14:20   Bullum
@Mathius
Już zaczeli "Zaczynamy również coś nowego – wielkiego, ambitnego".
środa, 3 kwietnia 2019, 14:14   Mathius
Oby tym razem nie zaczynali od obietnic :D.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z