Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI: Rozgrywkę przerwaną na PC możemy kontynuować na Switchu [WIDEO]

El_Pachon środa, 3 kwietnia 2019, 13:07 News
PC

I to teraz, już, natychmiast!

Ptaszki na Twitterze Civilization VI wyćwierkały właśnie, że gra otrzymała wsparcie dla międzyplatformowych zapisów w chmurze. Brzmi intrygująco, lecz tajemniczo? Spieszę z wyjaśnieniem: od tego momentu będziemy mogli synchronizować swoje bezcenne sejwy z wersji na Steama z portem Civ VI na Switcha. Co to oznacza dla ludzi cierpiących na syndrom jeszcze jednej tury, tłumaczyć chyba nie trzeba – jeżeli ktoś planował porzucić ten zgubny nałóg, to teraz może porzucić wszelką nadzieję na to, że mu się to uda. Patent nie jest co prawda nowy, bo na podobną synchronizację pozwala też Microsoft pomiędzy PC a XBO, ale umówmy się, że na nowym Xboksie raczej nie pogramy w autobusie.

Funkcja działa na razie jedynie z „podstawką” w wersji 1.0.0314 na PC i 1.0.3 na Switchu, a do tego wymaga stworzenia darmowego konta 2K, na którym nasze pliki zapisu będą przechowywane. I to tyle, zostawiam was z filmem promującym nową funkcję, który powinien wszystko wyjaśnić o wiele lepiej ode mnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 4 kwietnia 2019, 8:04   Naars
@silvver: Ja nie mówię, że po dodatkach AI jest świetne, bo w oczywisty sposób nie jest - ale z takich exploitów możesz sam sobie obiecać, żeby nie korzystać. Psychozy gracza komputerowego bez dodatków nie ominiesz, niestety.
środa, 3 kwietnia 2019, 17:28   silvver
@Naars AI dalej jest zepsute - np. umowy handlowe. Przykład: AI ma 20 szt węgla, kupujesz od niego 1 szt za 5 złota/tura, i potem mu ją odsprzedajesz za 7 złota/tura. I tak xx umów zawierasz, rujnujesz wroga a sam się bogacisz.
środa, 3 kwietnia 2019, 14:27   Naars
Wszystko fajnie, ale w Civ 6 bez dodatków nie warto grać. Już nawet nie chodzi o 'brakujące' ficzery, przede wszystkim dyplomacja przed dodatkami jest totalnie spier... i odbiera jakikolwiek sens zabawy z AI. Dopiero system uraz jakoś ucywilizował (hehe) graczy komputerowych i przestali co 5 minut diametralnie zmieniać zdanie o innych graczach oraz nauczyli się nie wypowiadać wojen, których w oczywisty sposób nie mają najmniejszych szans wygrać. Ficzer będzie fajny jak przeportują dodatki.
środa, 3 kwietnia 2019, 13:25   KorganBereseker
fajnie by było, gdyby działało coś takiego między steam - android, np. grając w Baldurs Gate na PC, odpalić na smartfonie i kontynuować rozgrywkę, a tak przy okazji jest afera ze zniknięciem, niektórych gier Beamdog 'a ze sklepu play.
środa, 3 kwietnia 2019, 13:08   Demilisz
Trudno, żeby działała z Rise and Fall albo Gathering Storm, skoro tych DLC na Switchu nie ma.

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To już setne "Sprawdzam", a 9kier wlazła na drzewo i nie może zejść!

Komentarzy:
7

Czyli urlop, na którym właśnie jestem. Całe 40 minut od domu! 

Komentarzy:
6

„Wyszeptałam słowa, które kowale wypowiadają w kierunku żelaza; które mordercy wypowiadają w kierunku swoich ofiar; które ogień wypowiada w kierunku tego, co je karmi. Tylko ja wiem, czego dokonałam, ale ukształtowało to moją ścieżkę”.

Komentarzy:
7

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z