Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Two Point Hospital: Służba zdrowia na tropie nieśmiertelności [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 4 marca 2019, 20:36 News
PC

Gra doczeka się wkrótce sporego rozszerzenia.

Two Point Hospital zadebiutowało w sierpniu zeszłego roku i przez kilka tygodni świetnie radziło sobie na listach bestsellerów Steama. Jeśli wam również podobało się leczenie cyfrowych ludzików z dziwacznych chorób, już 18 marca będziecie mogli podjąć się kolejnych wyzwań. Wszystko za sprawą rozszerzenia Pebberley Island. Wyceniony na 38 złotych dodatek opowie o szurniętym milionerze, którzy za punkt honoru postawił sobie odnalezienie źródełka nieśmiertelności. Z jakiegoś powodu doszedł do wniosku, że w tym celu potrzebna jest mu osoba o sporym doświadczeniu w prowadzeniu niekonwencjonalnych szpitali. DLC odda do naszej dyspozycji trzy placówki trapione rozmaitymi problemami. Jedna z nich znajduje się w sercu potężnej dżungli, druga na niedostępnym płaskowyżu, a trzecia zmaga się z wiecznym niedoborem wykwalifikowanej kadry. Tak to jest, jak szef obiecuje robotę przypadkowym osobom…

Rzecz jasna pojawią się też nowe, zwariowane schorzenia. Wśród 34 przypadłości znajdzie się na przykład obawiająca się całkowitym zanikiem facjaty „pokerowa twarz”. Skuteczną kurację można przeprowadzić podobno wyłącznie przy użyciu „delikatnej aparatury hydraulicznej”. Jak bardzo delikatnej, przekonacie się, oglądając poniższy filmik:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 4 marca 2019, 22:45   DonKozunio
0:22 Ptasia Grypa ?
Gierka spoko, fajnie że ją rozwijają dodatkami

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Całe lata już minęły od ostatniej naprawdę dobrej gry single player z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wygląda jednak na to, że znów się doczekaliśmy, a Fallen Order będzie jednym z ważniejszych tytułów tego roku. Przekonałem się o tym, przechodząc pokaźny jej fragment na specjalnym pokazie, jaki Electronic Arts zorganizowało w Los Angeles.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: W związku z obecnymi cenami warzyw wegetarianie wracają do jedzenia mięsa.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z