Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Bully 2: Być może Rockstar (znów) poszukuje aktorów [PLOTKA]

Witold piątek, 1 marca 2019, 11:32 Plotka

Przyznaję, to już robi się nudne.

Naprawdę chciałbym móc wam obiecać, że to ostatni raz, kiedy piszemy o Bully 2 z dopiskiem „Plotka”, jednak Rockstar jak na złość robi wszystko, by nic nie ogłosić oficjalnie w kwestii produkcji. Po niedawnym dość wątpliwym wycieku, dostaliśmy coś niewiele bardziej konkretnego. Podobnie jak w zeszłym roku, gdy za sprawą castingu prowadzonego w brytyjskim Pinewood Studios dowiedzieliśmy się, że być może powstaje sequel Bully'ego (czemu zaprzeczyła potem Jessica Jefferies, reżyser owego castingu), tak i teraz źródłem plotki jest ogłoszenie, w którym poszukiwani są aktorzy.

Na stronie agencji castingowej Backstage już miesiąc temu mogliśmy znaleźć informację o przesłuchaniach do „anglojęzycznej gry wideo”. Sarah Lynch z Pinewood Studios szukała czworga aktorów, którzy wcielić się mieli w: skonfliktowaną młodą kobietę, pewną siebie młodą dziewczynę (14-17 lat), niepewnego chłopaka (7-13 lat) oraz jego „przyjaciela”, szkolnego tyrana („bully”), który regularnie się z niego naśmiewa i go gnębi. Co ciekawe, wskazane było, żeby wszyscy oni mieli „delikatny niemiecki akcent”. Do ogłoszenia dodane również były scenariusze potrzebne do castingu. Aktor ubiegający się o rolę osiłka miał do nauczenia się m.in. takie kwestie:

(Protekcjonalnie) – „Czy brzydkie koszule nie są trochę przestarzałe? Hahahaha. Ach, daj spokój, tylko żartuję!”

(Gwałtownie) – „Twój tata jest nieudacznikiem, co nie? Jest, prawda?”

(Kpiąco) – „Co, zamierzasz teraz płakać? Chcesz iść do domu do mamusi?”

Ciągle więc nie możemy mieć żadnej pewności, że Bully 2 powstaje. Jasne, castingowe scenariusze brzmią, jakby ktoś je wyjął z gry Rockstara, a do tego trudno nam sobie wyobrazić inną brytyjską grę opowiadającą o szkole, jednak wciąż brakuje nam jakiegokolwiek konkretnego potwierdzenia. Zapytana o to Sarah Lynch, kierowniczka castingu, odmówiła udzielenie komentarza. Znów pozostaje nam jedynie czkekać i liczyć na to, że tym razem plotka okaże się prawdziwa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 2 marca 2019, 21:53   toyminator
Jedynki nie skończyłem ,bo steamowa wersja gry, wywala mnie po minucie grania.
sobota, 2 marca 2019, 19:11   hejkumtejkum
Spoko, jeszcze jedynki nie skończyłem :-) Zaczekam...

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Bully 2 powstawał przez półtora roku, jednak projekt ostatecznie zarzucono [PLOTKA]

News
poniedziałek, 7 października 2019

bully-2-powstawal-przez-poltora-roku-jednak-projekt-ostatecznie-zarzucono-plotka Istniało nawet grywalne demo z wycinkiem otwartego świata.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z