Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

BattleTech: Na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z grą [WIDEO]

Cursian piątek, 22 lutego 2019, 11:25 News
PC

Fani taktycznych turówek powinni dać się skusić.

Poświęcone wielkim robotom dzieło Harebrained Schemes, a więc ludzi, którzy wcześniej pracowali nad cyklem erpegów ze świata Shadowruna, można obecnie ogrywać całkowicie za darmo. Promocja potrwa do poniedziałku. Grę pobierzecie TUTAJ, a jeśli przypadnie wam do gustu, macie szansę nabyć ją po obniżonej cenie.

Jeśli przepadacie za produkcjami w stylu współczesnych XCOM-ów, powinniście dać BattleTechowi szansę. Gra cieszy się średnią ocen na poziomie 78%, a i u nas zasłużyła na solidne 8/10. Choć rozgrywka polega głównie na toczeniu turowych batalii, znalazło się w niej miejsce również na zarządzenie firmą najemniczą i dbanie o zdrowie oraz wyposażenie żołnierzy. TUTAJ możecie obejrzeć obszerny fragment rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z