Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – System alchemii i obszerne fragmenty rozgrywki [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 18 lutego 2019, 21:22 News

Szczypta siarki, łyk gorzałki… i zrobi się bombowo.

Twórcy Fuela ogłosili niedawno, że ich najnowsze dzieło zadebiutuje 14 maja. Przypomnijmy, że A Plague Tale: Innocence zabierze nas do czternastowiecznej Francji, gdzie jako młodziutka Amicia postaramy się przetrwać epidemię czarnej śmierci, jednocześnie opiekując się kilkuletnim brzdącem. Szalejąca zaraza doprowadziła do kompletnego chaosu. Ulice opanowali bandyci, pozbawieni skrupułów desperaci oraz nie mniej niebezpieczne stada szczurów. W takich warunkach podróżowanie bez uzbrojenia równałoby się samobójstwu. Jako że bohaterka nie ma pojęcia o walce mieczem czy łukiem, musi postawić na nieco mniej oczywiste środki. Łącząc rozmaite szpargały, może wytwarzać specjalną amunicję do procy, przykładowo zapalającą lub kwasową.   

Poniżej możecie zapoznać się z obszernym zapisem rozgrywki.

Filmik Gamersyde Official prezentuje zupełnie inny fragment gry, ale nagrano go w języku francuskim.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 19 lutego 2019, 0:43   RedCrow
Jeszcze kilka miesięcy temu sądziłem, że będzie to raczej taki niskobudżetowy średniak z przerostem ambicji, próbujący czerpać z najlepszych wzorców, ale niebędący na prawdę dobry w niczym. Teraz widzę, że szykuje się tu coś znacznie lepszego. Przede wszystkim bardzo fajnie oddali klimat średniowiecza, nie przesadzając z naleciałościami rodem z fantasy. Jaram się jak szczur trafiony pochodnią :).
poniedziałek, 18 lutego 2019, 23:38   N400
Rzeczywiście wygląda nawet ładnie i klimatycznie, prawie jak coś nowego, ambitniejszego. Tylko ta rzeka szczurów grzecznie "opływająca" ogniska, albo postać ze światłem, np. jak trzymamy pochodnie - wygląda to już mało poważnie i wiarygodnie dla mnie. I jeszcze to niańczenie bachora... No ale ogólnie zaciekawiło mnie. Poczekamy, zobaczymy czy to będzie coś wyjątkowego jak wspomniane niżej KC:D, czy rozczarowanie jak np. Vampyr ...
poniedziałek, 18 lutego 2019, 22:31   Raven82
wygląda całkiem, całkiem :)
poniedziałek, 18 lutego 2019, 22:28   Dan2510
No to jest gra. Tak jak W3, Kingdome Come czy Metro Exodus...nie jakieś badziewia, pubg, fort coś tam czy wysyłanie po pieniądze Bioware czyli Anthem.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z