Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – System alchemii i obszerne fragmenty rozgrywki [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 18 lutego 2019, 21:22 News

Szczypta siarki, łyk gorzałki… i zrobi się bombowo.

Twórcy Fuela ogłosili niedawno, że ich najnowsze dzieło zadebiutuje 14 maja. Przypomnijmy, że A Plague Tale: Innocence zabierze nas do czternastowiecznej Francji, gdzie jako młodziutka Amicia postaramy się przetrwać epidemię czarnej śmierci, jednocześnie opiekując się kilkuletnim brzdącem. Szalejąca zaraza doprowadziła do kompletnego chaosu. Ulice opanowali bandyci, pozbawieni skrupułów desperaci oraz nie mniej niebezpieczne stada szczurów. W takich warunkach podróżowanie bez uzbrojenia równałoby się samobójstwu. Jako że bohaterka nie ma pojęcia o walce mieczem czy łukiem, musi postawić na nieco mniej oczywiste środki. Łącząc rozmaite szpargały, może wytwarzać specjalną amunicję do procy, przykładowo zapalającą lub kwasową.   

Poniżej możecie zapoznać się z obszernym zapisem rozgrywki.

Filmik Gamersyde Official prezentuje zupełnie inny fragment gry, ale nagrano go w języku francuskim.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 19 lutego 2019, 0:43   RedCrow
Jeszcze kilka miesięcy temu sądziłem, że będzie to raczej taki niskobudżetowy średniak z przerostem ambicji, próbujący czerpać z najlepszych wzorców, ale niebędący na prawdę dobry w niczym. Teraz widzę, że szykuje się tu coś znacznie lepszego. Przede wszystkim bardzo fajnie oddali klimat średniowiecza, nie przesadzając z naleciałościami rodem z fantasy. Jaram się jak szczur trafiony pochodnią :).
poniedziałek, 18 lutego 2019, 22:31   Raven82
wygląda całkiem, całkiem :)
poniedziałek, 18 lutego 2019, 22:28   Dan2510
No to jest gra. Tak jak W3, Kingdome Come czy Metro Exodus...nie jakieś badziewia, pubg, fort coś tam czy wysyłanie po pieniądze Bioware czyli Anthem.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z