Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Animacja krótkometrażowa oraz umiejętności nowych operatorów [WIDEO]

Cursian niedziela, 17 lutego 2019, 21:09 News

Samoreplikujące się pułapki czy kradzione drony?

Zgodnie z obietnicami Ubisoft zaprzestał wreszcie zabawy w kotka i myszkę i pokazał, co konkretnie będą potrafi żołnierze, którzy zawitają do gry wraz z operacją Burnt Horizon. Nowa atakująca, Gridlock, specjalizuje się w zastawianiu pułapek. Dzięki nim jest w stanie błyskawicznie wyłączyć z użytku spory fragment mapy. Najciekawszą cechą kolczastych ustrojstw jest to, że samoczynnie się namnażają, więc zajęcie wąskich przejść czy klatek schodowych to kwestia raptem kilku sekund. Jej kumpel po fachu, Mozzie, pełni rolę obrońcy. Facet jest wyśmienitym hakerem, a jego popisowa sztuczka to przejmowanie kontroli nad cudzymi dronami. Jeśli chcecie się przekonać, jak Australijczycy radzą sobie w walce, obejrzycie poniższy filmik.

Gra doczekała się też krótkometrażowej animacji:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 18 lutego 2019, 17:04   ddawdad
Chętnie zobaczyłbym więcej takich animacji. :)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
2

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z