Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sea of Thieves: Zaciągnijcie się na darmowy rejs [WIDEO]

Cursian środa, 6 lutego 2019, 11:58 News

O ile macie dobrych kumpli.

Piraci zachowują się ostatnio dość cicho, ale nie znaczy to, że siedzą spokojnie w domach i cerują przetarte pludry. Najpewniej odsypiają po prostu tęgą pijatykę, którą rozkręcili na wieść o tym, że przyczynili się do obrania nowego króla liczby subskrybentów na Twitchu. Najwyraźniej jednak znowu ciągnie ich w morze, bo szukają nowych załogantów. Wstęp na łajbę będzie darmowy, ale tylko dla zabijaków z wysoko postawionymi kumplami. Mówiąc krótko: jeśli posiadacie Sea of Thieves lub gracie w nie dzięki usłudze Xbox Game Pass, możecie wejść na tę stronę i uzyskać trzy kody zaproszeniowe. Wasi znajomi mogą je zrealizować zarówno na Xboksach One, jak i pecetach. Wspólna zabawa zacznie się dziś około 15:00 i potrwa do 13 lutego. Przy okazji można też zgarnąć nowe przedmioty kosmetyczne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 lutego 2019, 23:53   Biegaczysko
Gdyby znalazła się dobra dusza chcąca podzielić się kluczem na privie, na pewno trafiłaby za to do nieba.
To lepsze niż kupienie WinRARa.
czwartek, 7 lutego 2019, 19:21   Stachura
zbywający kluczyk*
czwartek, 7 lutego 2019, 19:20   Stachura
Jakby miał ktoś zbywający to prosiłbym o wysłanie na priv msg.
czwartek, 7 lutego 2019, 8:31   Jacekxyz
Coś nie działa. Ja mam wersję box i pojawia się napis, że kodów nie dostanę. Czy to oferta tylko dla właścicieli wersji cyfrowych? Czy w trakcie wchodzenia na stronę xbox ma być włączony i mieć płytę w napędzie? Sprawdzę jak wrócę z pracy.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
1

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z