Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFortnite: Zapis koncertu Marshmello w grze [WIDEO]

El_Pachon niedziela, 3 lutego 2019, 13:50 News

Bawmy się w rytm pulsującej grawitacji!

Tak jak pisaliśmy, w sobotę 2 lutego, na serwerach Fortnite, odbył się koncert Christophera Comstocka, znanego również jako DJ Marshmello. Artysta, czy też może raczej jego awatar stworzony na potrzeby wydarzenia, zagrał 10-minutowy set, którego wysłuchały miliony graczy na całym świecie.

Oczywiście Epic, nauczony poprzednimi doświadczeniami takimi jak start rakiety czy zamrożeniem całej mapy, zadbał, żeby całość mogła odbyć się bez żadnych przeszkód technicznych – do gry został wprowadzony specjalny tryb, który pozwalał wziąć udział w koncercie, a gracze zostali przeniesieni do Przyjemnego Parku dokładnie w momencie rozpoczęcia imprezy. Oczywiście całość została podzielona na mniejsze, 60-osobowe instancje, dzięki czemu każdy z uczestników miał miejsce w pierwszym rzędzie, bez konieczności korzystania z łokci i przedzierania się przez rozentuzjazmowany tłum. Jeżeli chodzi zaś o samą oprawę sceniczną, to też było na czym oko zawiesić – co prawda kolorowe wizualizacje na wielkich telebimach to raczej dość standardowy dla koncertów muzyki elektronicznej przykład, ale już grawitacja zmieniająca się na mapie w rytm granych utworów – no tego to nie robiło nawet Iron Maiden w czasach swojej największej świetności. Zobaczcie zresztą sami:

Epic zadbał również o bezpieczeństwo uczestników zabawy i na czas jej trwania wyłączył możliwość korzystania z broni, a także pozwolił na natychmiastowy respawn, gdyby komuś jakimś cudem udało się jednak śmiertelnie uszkodzić. Oczywiście te ograniczenia zostały zdjęte natychmiast po zakończeniu imprezy i wydarzenie zakończyło się rozwałką.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 5 lutego 2019, 8:46   TristeCordis
Fajny pomysł, ale od tej koszmarnej muzyki krwawią uszy :/
poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:08   SerwusX
Zanim zobaczyłem jego nazwę, to wydawało mi się, że ma rolkę papieru toaletowego na głowie.
poniedziałek, 4 lutego 2019, 17:44   czaki257
@kondiq91 możliwe, ale ile graczy mogło zobaczyć ten festiwal na serwerze? z 1000 max pewnie. W Fortnite na samych serwerach event widziało z 10mln osób. Nie mam pojęcia o ile więcej na różnych streamach czy nagraniach. Zasięg i rozmach kolosalny.
@quassimodo@qrczak333 bardzo merytoryczne komentarze :D Osobiście jeśli coś uważam za syf lub dno staram się tego unikać, nie czytam, nie słucham, nie mówię o tym. Malkontenctwo i małostkowość to bardzo negatywne cechy ;p
poniedziałek, 4 lutego 2019, 13:31   qrczak333
DNO
poniedziałek, 4 lutego 2019, 11:02   adadid2
Kto to Marshmello, co to Fortnite?
poniedziałek, 4 lutego 2019, 10:03   kondiq91
@czaki257 Minecraft miał cały festiwal muzyczny na żywo - ponad 40 artystów. https:minecraft.net/en-us/article/coalchella-minecraft-music-festival
poniedziałek, 4 lutego 2019, 2:17   Quassimodo
co za syf
poniedziałek, 4 lutego 2019, 1:25   czaki257
Dodam ciekawostkę, że koncert w Fortnite był na żywo. To nie było podłożone wcześniej nagranie, a artysta mówił do graczy w czasie rzeczywistym! :) Trzeba przyznać, że nie ma żadnej innej gry, która tak mocno przebijałaby czwartą ścianę.
poniedziałek, 4 lutego 2019, 0:08   KarczekWieprzowy
Woops, widocznie w komentarzach słowa się nie zawijają sry
poniedziałek, 4 lutego 2019, 0:06   KarczekWieprzowy
Ekhem...
"REEEEEEEETOZUETONJEPOWINNOISTNIECTAKNIEWOLNOREEEEEEPRECIEZTOZUENIEWIEMCZEMUALEWIEMZEZUEINIEPOWINNOBYCCZYMUTAKJESREEEEEEEUSUNCIETOTRAKTAKNJEWOLNOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE"
- Tyle w temacie.

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Wyszeptałam słowa, które kowale wypowiadają w kierunku żelaza; które mordercy wypowiadają w kierunku swoich ofiar; które ogień wypowiada w kierunku tego, co je karmi. Tylko ja wiem, czego dokonałam, ale ukształtowało to moją ścieżkę”.

Komentarzy:
7

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z