Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Nowy event i tryb ograniczony czasowo

Kaladin środa, 30 stycznia 2019, 15:14 News

Treyarch dorzuca także kolejną garść broni i trochę zmian w rozgrywce.

Call of Duty: Black Ops 4 to tytuł, który w historii marki zapisze się jako pierwszy bez trybu fabularnego. Zamiast tego gracze dostali battle royalowy Blackout. Tytuł możemy podzielić więc na trzy główne filary: zwykły multiplayer, wspomniany Blackout oraz tryb Zombie. Pomimo kilku potknięć gra radzi sobie całkiem nieźle, a twórcy cały czas starają się angażować graczy, wypuszczając kolejne paczki pełne nowości.

Najnowszy patch przywitał nas pewnymi zmianami we wszystkich trybach gry. W grze wieloosobowej powracają wyczekiwane przez fanów Endurance Chaos oraz Hardcore Moshpit. Do tego Treyarch dorzuca świeży wariant rozgrywki zwany Blackjack’s Gun Game. Możemy spodziewać się w nim nowego pistoletu KAP-45 z funkcją automatycznego namierzania.

W Blackoutcie rozgościł się nowy tryb ograniczony czasowo – Ambush. Macie w nim do dyspozycji tylko karabiny snajperskie, granatniki i atak wręcz, a bezpieczna strefa zmniejsza się cały czas. Zmian doczekały się także granaty i pancerz – od teraz zbroje nie będą chronić od eksplozji i ataków wręcz na trzecim poziomie ulepszenia, a granaty doczekały się małego nerfa w kwestii zadawanych obrażeń i promienia wybuchów.

Tryb Zombie doczekał się potężnego zastrzyku broni. Poprzez Mystery Box gracze mogą odblokować MP 40, Grav, Daemon 3XB, SWAT RFT oraz KAP-45. Natomiast w podtrybie Veni, Vidi, Zombie!, dostępnym w tej chwili tylko na PS4, czeka na was trzydzieści nowych rund, podczas których możecie przetestować swoją szybkość w eksterminacji umarlaków.

Dodatkowo od dzisiaj na wszystkich platformach dostępny jest event „Barbarians”, podczas którego możecie zdobyć mnóstwo cyfrowej zawartości (w tym pistolet KAP-45). Jeśli chcecie poznać dokładniejsze informacje dotyczące najnowszego patcha, polecam oficjalny temat Treyarchu na reddicie – tam twórcy podzielili się dokładnym opisem wszystkich zmian i nowości.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z