Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Nowy event i tryb ograniczony czasowo

Kaladin środa, 30 stycznia 2019, 15:14 News

Treyarch dorzuca także kolejną garść broni i trochę zmian w rozgrywce.

Call of Duty: Black Ops 4 to tytuł, który w historii marki zapisze się jako pierwszy bez trybu fabularnego. Zamiast tego gracze dostali battle royalowy Blackout. Tytuł możemy podzielić więc na trzy główne filary: zwykły multiplayer, wspomniany Blackout oraz tryb Zombie. Pomimo kilku potknięć gra radzi sobie całkiem nieźle, a twórcy cały czas starają się angażować graczy, wypuszczając kolejne paczki pełne nowości.

Najnowszy patch przywitał nas pewnymi zmianami we wszystkich trybach gry. W grze wieloosobowej powracają wyczekiwane przez fanów Endurance Chaos oraz Hardcore Moshpit. Do tego Treyarch dorzuca świeży wariant rozgrywki zwany Blackjack’s Gun Game. Możemy spodziewać się w nim nowego pistoletu KAP-45 z funkcją automatycznego namierzania.

W Blackoutcie rozgościł się nowy tryb ograniczony czasowo – Ambush. Macie w nim do dyspozycji tylko karabiny snajperskie, granatniki i atak wręcz, a bezpieczna strefa zmniejsza się cały czas. Zmian doczekały się także granaty i pancerz – od teraz zbroje nie będą chronić od eksplozji i ataków wręcz na trzecim poziomie ulepszenia, a granaty doczekały się małego nerfa w kwestii zadawanych obrażeń i promienia wybuchów.

Tryb Zombie doczekał się potężnego zastrzyku broni. Poprzez Mystery Box gracze mogą odblokować MP 40, Grav, Daemon 3XB, SWAT RFT oraz KAP-45. Natomiast w podtrybie Veni, Vidi, Zombie!, dostępnym w tej chwili tylko na PS4, czeka na was trzydzieści nowych rund, podczas których możecie przetestować swoją szybkość w eksterminacji umarlaków.

Dodatkowo od dzisiaj na wszystkich platformach dostępny jest event „Barbarians”, podczas którego możecie zdobyć mnóstwo cyfrowej zawartości (w tym pistolet KAP-45). Jeśli chcecie poznać dokładniejsze informacje dotyczące najnowszego patcha, polecam oficjalny temat Treyarchu na reddicie – tam twórcy podzielili się dokładnym opisem wszystkich zmian i nowości.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z