Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

League of Legends: Poznajcie Sylasa [WIDEO]

rajmund wtorek, 8 stycznia 2019, 18:25 News
pc

Nowy bohater to wyzwolony z kajdan powstaniec Demacii.

Potwierdziły się przypuszczenia dotyczące nowego championa, jakim pokierujemy w League of Legends. Riot Games opublikowało oficjalny zwiastun postaci Sylasa - rewolucjonisty wtrąconego w niewolę za bunt przeciw ciemiężcom Demacii. Odrzuciwszy łańcuchy, żyje już tylko po to, by się zemścić i dopilnować, aby już nikt więcej nie podzielił jego losu.

Na oficjalnej stronie gry znajdziemy dokładną charakterystykę Sylasa wraz z opisem jego umiejętności, takich jak petrucytowa eksplozja czy przejęcie. Szczególnie ciekawie prezentuje się to drugie, dające możliwość odebrania superumiejętności wrogim bohaterom i wykorzystania przeciwko ich drużynie. Na szczęście nie będziemy mogli kraść umiejętności tego samego przeciwnika jedna po drugiej. Twórcy uspokajają, że musimy chwilę odczekać, co zmusi nas do starannego planowania kolejnych przejęć.

Oto dwa krótkie filmiki prezentujące umiejętności Sylasa w akcji:

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 9 stycznia 2019, 4:52   lAtarenl
Więc to tak wygląda ta arcana do Rubicka? A nie, wait
środa, 9 stycznia 2019, 1:55   Feanor0
O Rubic! Nudny Rubic...
wtorek, 8 stycznia 2019, 23:10   Grycan
@TytanowyK Nadal jest popularny i ludzie nadal grają w MOBY. ;)
wtorek, 8 stycznia 2019, 21:29   TytanowyK
W lola grałem w 2012? Coś takiego może. Pamiętam, jak hecarim wszedł do gry. Dalej lol jest popularny? Czy ludziom znudziła się moba i wolą fps battle royal?
wtorek, 8 stycznia 2019, 19:30   rajmund69
@Gavriel6
Też mnie boli, że tej nazwy nie spolszczono w ten sposób :<
wtorek, 8 stycznia 2019, 19:23   Gavriel6
Chyba pora na DEMACJĘ :)
wtorek, 8 stycznia 2019, 19:15   asasyn12334
q aatroxa w haki camile, ult jak od neeko. Słabo trochę.

O autorze

rajmund

Podobne newsy

League of Legends: Europejskie i amerykańskie finały w cieniu koronawirusa

News
sobota, 7 marca 2020

league-of-legends-europejskie-i-amerykanskie-finaly-w-cieniu-koronawirusa Nie tylko Riot mierzy się z tym problemem. E-sportowe rozgrywki w produkcje EA (Apex, FIFA) zostały przełożone/odwołane.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeglądając redakcyjne archiwa odnaleźliśmy sporządzoną w kwietniu 1996 roku recenzję pierwszego numeru naszego pisma. Prezentujemy ją poniżej, wraz z oryginalnymi komentarzami, jakie do niej nadesłano.

Komentarzy:
0

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
25

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
14

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z