Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Unreal PT: P.T. odtworzone na Unreal Enginie po raz kolejny [WIDEO]

Witold sobota, 5 stycznia 2019, 12:30 News

Dodatkowo dodano obsługę VR, więc wizja zawału stała się bardziej realna. 

Wypuszczone w 2014 P.T. wzięło wszystkich z zaskoczenia – króciutka, darmowa gra autorstwa, jak się okazało, Hideo Kojimy i Guillermo del Toro była interaktywnym teaserem Silent Hills. Nowa odsłona kultowej serii horrorów ostatecznie nie powstała. Produkcja stworzona przez fikcyjne 7780s Studio (tak naprawdę Kojima Productions) zachwyciła wszystkich klimatem i sposobami straszenia, zbierając nawet wiele nagród i trafiając na niejedną listę polecanych produkcji. Niestety, wraz z anulowaniem Silent Hills Konami podjęło decyzję o usunięciu P.T. ze sklepu PlayStation, co miało miejsce niecały rok po premierze dema. Gracze przez lata dopraszali się o powrót tej perełki do PS Store, a jedyną okazją, żeby w nią zagrać (oprócz zdobycia egzemplarza konsoli z grą na dysku) był amatorski port na pecety wydany w zeszłym roku, który niestety już po nieco ponad tygodniu został wycofany z powodu „prośby” Konami (korporacja jednak doceniła pracę autora i zaproponowała mu staż).

Być może podobna sytuacja będzie miała miejsce teraz. Twórca kryjący się pod pseudonimem Radius Gordello opublikował wynik swojej dziewięciomiesięcznej pracy – Unreal PT. Jak się domyślacie, jest to P.T. przeniesione na najnowszą wersję Unreal Engine’u, jednak, co ciekawe, z dodaną obsługą gogli VR. Z tego powodu twórca przerobił „delikatnie samą końcówkę gry, aby uczynić przechodzenie jej bardziej spójnym”.

Grę możecie pobrać z tego miejsca, a jej krótki zwiastun znajdziecie poniżej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold

Podobne newsy

P.T. odtworzone w Dreams [WIDEO]

News
dzisiaj

pt-odtworzone-w-dreams-wideo Fanowskich rimejków dema Silent Hills było już kilka, ale to jest chyba najbardziej nietypowe.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z