Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Among Trees: Słonko, ptaszki, kolorki i krwiożercze bestie [WIDEO]

Cursian piątek, 7 grudnia 2018, 12:18 News
PC

Walka o przetrwanie w pięknych okolicznościach przyrody.

Obok kolejnych odsłon wielkich marek pokroju Dragon Age, Far Cry czy Mortal Kombat, w trakcie gali The Game Awards zapowiedziano też kilka mniejszych tytułów. Jednym z nich jest urokliwe Among Trees. Na tę chwilę nie do końca wiadomo, na czym konkretnie będzie polegała rozgrywka, ale z pewnością będzie to coś związanego z survivalem. Gracz trafi do samotnej chatki skrytej pośród leśnych ostępów, a jego zadaniem będzie zwiedzanie pięknej okolicy i zbieranie pożywienia oraz surowców nazębnych do wytwarzania narzędzi i rozbudowywania domu. Choć świat gry bije po oczach radosnymi kolorami, życie leśnego samotnika nie będzie usłane różami. Jeśli nie zachowa ostrożności i nie zadba o odpowiednie przygotowanie do wypraw w dzicz, szybko padnie ofiarą drapieżników bądź uświerknie z zimna. Gra trafi do steamowego wczesnego dostępu w przyszłym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 7 grudnia 2018, 16:46   Piterk95
Wygląda jak long dark w wersji letniej - firewatch.
piątek, 7 grudnia 2018, 13:46   RedCrow
W pierwszej chwili pomyślałem: "O, wreszcie jakiś sensowny i dopracowany survival bez wiecznej alphy", ale potem zobaczyłem napis "Steam Early Access" także już dziękuję -.-.
piątek, 7 grudnia 2018, 13:15   Hagan
Przypomina trochę "The Long Dark", tylko w mniej zimnych klimatach, widać też wpływy "Rising World" (ścinanie drzew, crafting). PS. Gracz "uświerknie" z zimna? A jak mu drogę zastąpi niedźwiedź, to "zdębieje" ze strachu.

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z