Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Prey: Mooncrash wkrótce otrzyma darmową aktualizację z trybem sieciowym i obsługą VR [WIDEO]

Cursian czwartek, 6 grudnia 2018, 20:56 News

Czy ten mebel może zabić?

Bethesda ogłosiła, że 11 grudnia wszyscy posiadacze Preya wraz z DLC Mooncrash otrzymają darmową aktualizację, wprowadzającą sporo nowości. Największą atrakcją wydaje się Typhon Hunter, czyli obiecany jakiś czas temu asymetryczny tryb sieciowy. Jeden z graczy wciela się w Morgana Yu, zaś pozostałych pięciu przejmuje kontrolę nad zmiennokształtnymi mimami. Ci ostatni przed każdą rozgrywką otrzymają chwilę na przygotowanie strategii i wybranie kryjówki. Zadaniem Morgana jest wyeliminowanie wrogów przed upływem wyznaczonego czasu, zaś stwory mogą zdecydować się na przeczekanie zagrożenia bądź przygotowanie kontrataku. Opcja ofensywna wiążę się jednak ze sporym zagrożeniem, bo w przeciwieństwie do Morgana mimy dysponują tylko jednym życiem na mecz.

Zwolennicy rzeczywistości wirtualnej będą mogli z kolei pobawić się przy TranStar VR, czyli specjalnym jednoosobowym trybie oferującym kilka pokojów wypełnionych rozmaitymi zagadkami. Dodatkowo czeka na nich wycieczka po muzeum historii Talosa I. W 2019 udostępniona zostanie kolejna aktualizacja, która pozwoli zagrać w VR we wspomniany wcześniej sieciowy tryb Typhon Hunter.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 7 grudnia 2018, 7:08   Fallschirmjager
A warto kupić nowego Preya? Dishonored to też miodzik, obie części, a tu znowu pytanie, czy warto ten dodatek z czarną kupić?
czwartek, 6 grudnia 2018, 23:02   Victarion
CS GO za free dali ? niezle jajca niech i BF V dadza razem z Fallout76 haha
czwartek, 6 grudnia 2018, 22:31   ja0lek
Swietny pomysl na ten multiplayer! Bardzo lubie Arkane. Gram teraz w Dishonored 2 i jestem zachwycony. Oby zrobili jak najwiecej gier!
czwartek, 6 grudnia 2018, 22:17   gamingman21
Prey i seria Dishonored to moje ulubione światy wykreowane przez Arkane Studios, serce się kraje wiedząc że po słabej sprzedaży obydwu gier w każdej chwili coś im się może zdarzyć i przestaną istnieć i robić całkiem fajne gry. Ale przynajmniej są to gry bez mikrotranzakcji loot boksow, single playerowe, czyli przeciwieństwem wszystkiego tym czym są "nowoczesne gry" od 85% innych firm na ryku.
czwartek, 6 grudnia 2018, 21:41   Ogoorek1
Miło, Prey jest jedną z fajniejszych produkcji w które zagrałem w tym roku i życzę Arkane jak najlepiej (pomimo tego, że są pod rządami Bethesdy).

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Prey: Oficjalna zapowiedź dodatku tuż, tuż

News
sobota, 19 maja 2018

prey-oficjalna-zapowiedz-dodatku-tuz-tuz Gotowi na wyprawę na Księżyc?

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z