Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty Global Operations: Darmowa mobilka zaliczyła cichy debiut [WIDEO]

Kaladin sobota, 1 grudnia 2018, 10:44 News

Za produkcję odpowiadają twórcy Clash of Kings.

Activision coraz chętniej inwestuje w rynek gier mobilnych. Korporacja, która jest w posiadaniu takich marek, jak chociażby Candy Crash Saga, zdecydowała się na współpracę z chińskim studiem Elex. Efektem jest właśnie debitujące w Australii i na Filipinach Call of Duty: Global Operations. Wydawca zdecydował się na cichą premierę tytułu – wiele aspektów wciąż jest dopracowywanych, jak chociażby pojemność i stabilność serwerów. Gra nie wzbudziła zainteresowania w żadnym z krajów, w których jest już dostępna – do tej pory pobrało ją ledwie ponad 5000 osób.

Tak wygląda oficjalny opis udostępniony przez wydawcę:

Odkrycie skrajnie toksycznego pierwiastka Nuclium NM(72) zagroziło porządkowi na świecie. Rządy i prywatne korporacje walczą o nieliczne jego złoża, a planeta pogrąża się w chaosie. W centrum konfliktu znajduje się organizacja GLOBUS, której celem jest zastosowanie substancji w warunkach bojowych i całkowita dominacja nad światem.

Jedyną osobą, która może stanąć im na drodze, jesteś ty.

Zbuduj swoją bazę operacyjną oraz zrekrutuj armię złożoną z największych bohaterów serii Call of Duty. Użyj własnej strategii, by pokonać graczy z całego świata, i uratuj naszą planetę przed totalną anarchią.


Gracze będą mogli rozbudowywać swoje bazy, rekrutować specjalnych dowódców dla swoich żołnierzy czy dołączać do światowych sojuszy. Premiera w Europie spodziewana jest „wkrótce”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 1 grudnia 2018, 23:19   pawel0482
Nic nadzwyczajnego, gra typu klon klona klona xd
sobota, 1 grudnia 2018, 17:49   GolemDorfl
@Terminus233 Warunkiem ukończenia samouczka było kupienie czegoś w sklepiku? ;)
sobota, 1 grudnia 2018, 13:38   Terminus223
Nic dziwnego,skoro wszystkie gry tego typo polegają na tym samym.Ostatnio zainstalowałem podobny twór by zobaczyć jak się sprawy mają teraz,odpadłem już na samouczku.
sobota, 1 grudnia 2018, 13:12   Kolo5141
Grałem w coś podobnego już z rok temu.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z