Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSFarming Simulator 19 – wygraj grę na PC [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 14 grudnia 2018, 12:30 Konkurs
Farming Simulator 19
Farming Simulator 19

Jeśli tęsknicie za ciepłem i soczystą zielenią, mamy dla was znakomite remedium. Dzięki grze Farming Simulator 19 będziecie mogli wirtualnie powrócić do słonecznych dni lata. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy pecetowej wersji.

Tak o niej pisze dystrybutor:

„Farming Simulator 19” to kolejna odsłona serii, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy szukających realistycznej rozgrywki. Wraz z nowym silnikiem graficznym dziewiętnasta część cyklu niesamowitych, imitujących rzeczywistość gier „Farming Simulator” wprowadzi Cię w zupełnie nowy wymiar zbierania plonów. Teraz możesz na własnej skórze doświadczyć pracy na roli w najwyższej możliwej jakości!

„Farming Simulator 19” wprowadzi Cię, młody farmerze, w świat realizmu elektronicznej rozrywki, jakiego dotąd nie widziałeś. Oto przed Twoimi oczami staną dziesiątki licencjonowanych maszyn. Znajdziesz tu traktory między innymi od takich firm, jak Challenger, New Holland, Fendt, Case IH, Massey Ferguson, a po raz pierwszy w serii pojawi się legendarna amerykańska firma John Deere.

Jak sam tytuł wskazuje, w „Farming Simulator 19” zajmiesz się wszystkim tym, co robi prawdziwy rolnik. Obsiewaj rozległe pola, wsiądź do swojego błyszczącego od nowości traktora i zbieraj owoce swojej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że w tym roku ziemia obrodziła, bo czekają na Ciebie takie dobra jak kukurydza, zboża, rzepak, buraki i kartofle. Tym razem developerzy ze studia Giants Software oddali Ci pod uprawę także pola bawełny i owsa!

A może masz dość plonów? Jeżeli tak, to może warto zająć się hodowlą żywego inwentarza. Pamiętaj, że od tego, jak zadbana jest Twoja trzoda chlewna, zależy to, jaką sumę dostaniesz za poszczególnie zwierzęta. Jednak „Farming Simulator 19” idzie o krok dalej od swoich poprzedniczek i tym razem w grze znajdziesz także konie. Jednak te parzystokopytne posłużą Ci nie tylko jako żywy inwentarz, ale także jako wierne rumaki, na których grzbiecie będziesz dzikim galopem przemierzać swoje włości. I jak tu nie poczuć się jak panisko na swojej własnej ziemi?

Jednak to nie grafika, owies ani koń nie stanową najważniejszej nowinki. Fani od lat upraszali developerów o możliwość kupowania i customizowania swojej własnej farmy i wreszcie się doczekali! Tym razem nie będziesz niczyim wyrobnikiem ani nie będziesz przywiązany do jednego niewielkiego kawałka zasuszonej ziemi. W „Farming Simulator 19” możesz kupować zupełnie nowe ziemie i rozwijać je według własnego widzimisię. Ustaw budynki tak, jak sobie tego życzysz. Budynki też można z czasem rozwijać, więc pamiętaj o tym, bo dom również jest prawdziwą wizytówką rolnika. Pokaż wszystkim, że w tym roku ziemia ponownie Ci obrodziła. ;)

Zadanie konkursowe brzmi tak:

Z listy poniżej wybierz jedną z maszym rolnicznych i (nie patrząc na jej prawdziwe zastosowanie) wymyśl wyjaśnienie, dlaczego się tak nazywa oraz do czego może służyć. Im bardziej pokrętna i dowcipna propozycja, tym lepiej.  

Lista maszyn:

  • rozrzutnik obornika jednosiowy,
  • zgrabiarka dwukaruzelowa,
  • poziomy paszowóz,
  • owijarka samozaładowcza,
  • żmijka do zboża czyszcząca,
  • wycinak do kiszonki,
  • zgrabiarko-przewracarka,
  • gniotownik walcowy samoczynny,
  • hydrauliczny trak taśmowy,
  • dmuchawa do zboża ssąco-tłocząca.

Na propozycje czekamy do środy włącznie (5 grudnia do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Przepraszam za opóźnienie w rozwiązaniu konkursu. Święta w tym roku tak wypadają, że mamy o wiele mniej czasu na przygotowanie kolejnych wydań pisma niż zwykle. W każdym razie spośród nadesłanych prac zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące:

SameTuGruszki
Poziomy Paszowóz. Potoczna polska nazwa tradycyjnego XV-wiecznego powozu należącego do wysokiego urzędnika w Turcji Osmańskiej. w pełni nieautomatyczny, niezwykle drogi w utrzymaniu. Służył do zbierania (luzem) rolników z pola. Jego największą wadą było to, że działał tylko na rodaków właściciela - stąd też jego nazwa. Cytat z Pana Mateusza (tłum. własne): "- Po Ziomy jadę, na pole Twe, o Baszo. - Tedy Paszowozem zajedź, chamie."

RoronoaZoro
Gniotownik walcowy samoczynny jest to urządzenie dla prawdziwego mężczyzny. Nie lubisz tańczyć walca, jednak twoja wybranka bardzo nalega. Jesteś dżentelmenem i nie wypada ci odmówić ani osobiście deptać kobiecie po stopach w celu udawania, że posiadasz braki w talencie tanecznym. Z tym urządzeniem ten problem należy już do przeszłości. Gniotownik walcowy samoczynnie ugniecie stopy twojej ukochanej i skutecznie zniechęci ją do następnego zaproszenia cię do tańca.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Farming Simulator 19" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 5 grudnia 2018, 22:54   netka
Poziomy paszowóz. W systematyce smokologicznej jest opisany osobnik mający nazwę łacińską Vertical Oscurrus, a w języku polskim funkcjonuje pod nazwą pionowy paszczowóz, a ponieważ twórcy paszowozu nie chcieli być w żadnym wypadku i przypadkiem kojarzeni z kręgiem fantasy, więc dodali do głównego członu jego immanentą cechę - poziomość.
środa, 5 grudnia 2018, 22:41   Inssajdor
Poziomy paszowóz - rodzaj bylin z rodziny tur-tru (tureckich truskawek). Pierwotne zwane "Poziomkami Paszy-Wodza". Po pierwszej osmańskiej wojnie poziomkowej zdecydowano się na zmiany w nazewnictwie, ponieważ owe poziomki jako towar deficytowy wywożono z podbitej Anatolii na wozach właśnie. Mustafa II tak pisał o owej roślinie: "Na nic bogactwa, Na nic ksiąg tomy, To wszystko dziwactwa, Liczą się poziomy!" Obecnie na terenie Europy Zachodniej uważana jest za chwast i zwalczana tak intensywnie co Fallout 76.
środa, 5 grudnia 2018, 10:46   ADAMEKKIC
Gniotownik walcowy samoczynny - urządzenie służące do niszczenia płyt ze słabymi grami czyli tak zwanymi "gniotami" lub inaczej też "kaszankami". Jego obsługa jest bardzo prosta najpierw trzeba ułożyć naszą kolekcję gier na płaskie powierzchni jednak obok drugiej, potem uruchamiamy urządzenie, a ono dzięki wbudowanym czujnikom i zapisanej w pamięci bazie ocen poszczególnych tytułów z CD-Action, rozwalcowuje wszystkie te, które dostały mniej niż 5/10. W ten sposób właśnie działa gniotowniki walcowy :)
wtorek, 4 grudnia 2018, 21:32   abcy
Owijarka samozaładowcza - pracownik sezonowy który owinie co trzeba i sam załaduje gdzie trzeba za niewielkie wynagrodzenie liczone w litrażu procentowym.
wtorek, 4 grudnia 2018, 17:50   Bajorambo
Zgrabiarko-przewracarka nosi taką właśnie nazwę, ponieważ służy do grabienia i przewracania. Można przy jej pomocy najpierw zagrabić pewien teren, a następnie przewrócić zagrabioną ziemię. Można też najpierw przewrócić ziemię z danego terenu, a później ją zagrabić. NIGDY jednak nie można jej wykorzystać, aby jednocześnie grabić i przewracać, gdyż jest to niemożliwe i nie taki był zamysł producenta maszyny. Wiele obiektów na farmie wymaga przewracania oraz grabienia.
PS. Konie to ssaki nieparzystokopytne.
wtorek, 4 grudnia 2018, 17:03   Bozak
W dobie XXI wieku nie ma gospodarstwa domowego, w którym może zabraknąć owijarki samozaładowczej.Jest to urządzenie ulokowane w tylnej części samochodu.Po zakupach w supermarkecie należy załadowanym wózkiem podjechać do samochodu.Owijarka automatycznie owija zakupione towary i umieszcza je starannie w aucie.Dodatkowym plusem jest to, że owijarka sama wyładowuje towar w domu.W wersji PREMIUM dostępne są owijarki samozaładowcze do transportowania do domu rozrzutnych żon. Polecam szczególnie przed świętami.
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 22:15   mika19
Miłość jest wielka,
miłość sen życia daje,
czasem jednak sprawdza się
zdanie KOCHAM to piękne słowo KO szybko odchodzi CHAM zostaje..............
i wtedy zostaje zgrabiarko-przewracarka, która smutki rozstawia po kątach;)
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 17:44   przsp
Jeśli nie masz siły mielić mięsa i ucierać przypraw polecamy gniotownik walcowy samoczynny. Zrobi wszystko co tylko zechcesz. Teraz twoja rodzinka będzie miała paszę najlepszego gatunku i już nigdy nie będzie marudzić. Tak rozciera, że nie wiadomo co to jest. Ponadto to już koniec problemów z dziurawymi polskimi drogami. Odtąd będziesz mógł wyrównać teren w swojej okolicy. Nawet Wielki Kanion w Kolorado by załatał. Najwyższa jakość paszy dla dzieciaków i bezpieczeństwo na drogach są dostępne już teraz!!
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 8:24   medyq
Wycinak do kiszonki jest narzędzi które sprawdzą się w Polskiej kuchni. Gospodyni ceni sobie zautomatyzowaną pracę przy kuchni gazowej a szczególnie w okresie świątecznym kiedy 15-ro wnuków przyjeżdża na święta i co trzeci zamówił bigos. Po co siekać kapustę nożem skoro wystarczy odpowiednich rozmiarów kuchnia i nasz rzeczony wycinak. Wersja premium za miliony monet pozwala wycinać nawet kształty gwiazdek czy mini prezencików z liści kapusty. Nasza gospodyni jest mądra, bądź jak nasza gospodyni!
poniedziałek, 3 grudnia 2018, 0:43   nor2323
Zgrabiarka dwukaruzelowa - jest to nowy produkt dla rodzin wielodzietnych zapewniający przyjemną zabawę wraz z pożytkiem dla ogrodu. Dwie karuzele mieszczą 18cioro dzieci które przy okazji uruchamiają zgrabianie. Własne dzieci, sąsiadów, czy dalekiej rodziny! To nie ważne! Dzięki niemu miło zajmiesz im czas a przy okazji dokonasz porządków na podwórku!
Dzieci nie znajdują się w zestawie, koszty utrzymania pokrywa nabywca. W zestawie, szelki, elementy odblaskowe, pakiet łakoci dla zachęty. Gwarancja 2 lata.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Konkurs World of Warships: Legends – do wygrania konsola PS5 z napędem

News
piątek, 1 października 2021

konkurs-world-of-warships-legends--do-wygrania-konsola-ps5-z-napedem Mamy dla Was konkurs związany z grą World of Warships: Legends oraz wyjątkową nagrodą, jaką jest konsola PS5 z napędem. 

Komentarzy:
216

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z