Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

This War of Mine zmierza na Switcha [WIDEO]

Cursian środa, 7 listopada 2018, 21:38 News

Gra zostanie wydana w pakiecie ze wszystkimi dodatkami.

O tym, że dzieło polskiego 11 bit trafi na konsolę Nintendo wiemy od sierpnia, jednak teraz poznaliśmy znacznie więcej konkretów. Gra trafi do sprzedaży 27 listopada w pakiecie ze wszystkimi dodatkami. The Little Ones wzbogaca zabawę o możliwość opiekowania się dziećmi, zaś Anniversary Edition, czyli DLC wydane niegdyś w celu uczczenia drugiej rocznicy gry, pozwala wybrać się do niedostępnych wcześniej lokacji i spotkać nowe osoby.

Do tego dochodzi cała zawartość przepustki sezonowej. Mowa zarówno o wydanym już na pecetach Father's Promise, dzięki któremu możemy zapoznać się ze świeżym wątkiem fabularnym, jak i dwóch kolejnych rozszerzeniach, które ukażą się w przyszłości – na Switchu zostaną udostępnione w ramach bezpłatnych aktualizacji.

Przy okazji warto wspomnieć, że drugi epizod wchodzący w skład przepustki sezonowej, The Last Broadcast, trafi na pecety 14 listopada i będzie znacznie bardziej rozbudowany niż Father's Promise. Autorzy opowiedzą o losach pewnego radiowca i spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy prawda zawsze powinna być wartością nadrzędną.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 7 listopada 2018, 22:59   GolemDorfl
Niedawno kupiłem wersję planszową TWoM. Nie sądziłem, że klimat tej gry da się przenieść na planszę. Twórcy spisali się na 5. Jest wszystko to co znamy z gry komputerowej - usprawnianie kryjówki, zarządzanie zasobami, dbanie o samopoczucie członków grupy oraz eksploracja. Świetna gra, ale nie dla wszystkich. Nie jest to gra na sesję ze znajomymi przy chipsach. Podobnie jak w wersji komputerowej klimat jest ciężki. Jest to tytuł, przy którym nie tylko trzeba myśleć, ale też daje do myślenia. Sorry za offtop.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

This War of Mine otrzymało nowy dodatek [WIDEO]

News
czwartek, 15 listopada 2018

this-war-of-mine-otrzymalo-nowy-dodatek-wideo Tym razem wcielamy się w radiowca.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z