Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overkill’s The Walking Dead – Łowcy zombiaków mogą już chwytać za broń [WIDEO]

Cursian środa, 7 listopada 2018, 16:24 News

Najnowsza gra twórców Paydaya trafiła właśnie na rynek.

Zombiastyczna gra Overkill przychodziła na świat w bólach. Pierwotnie miała ukazać się jeszcze w 2016, ale twórcy zdecydowali się kilkukrotnie opóźnić premierę. Przez bardzo długi czas nie ujawniano też nagrań z fragmentami rozgrywki, a kiedy w końcu to zrobiono, wiele osób było zawiedzionych jakością tego, co pokazano. Późniejszy filmik wyglądał już nieco lepiej, ale produkcji wciąż daleko było do ideału. Zainteresowani nie muszą już jednak dłużej polegać na cudzych relacjach i jeśli tylko grają na pecetach (konsolowcy poczekają do przyszłego roku), mogą już osobiście chwycić za broń i sprawdzić, czy Overkill zdołało naprawić sytuację. Wcześniej warto jednak obejrzeć kilka świeżych zwiastunów:

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 listopada 2018, 17:50   Masters110
Dopiero się dowiedziałem, że gra nastawiona na co-op. Myślałem, że będzie jakaś epicka kampania Single Player
środa, 7 listopada 2018, 20:35   2real4game
Eee, nope.
środa, 7 listopada 2018, 17:43   Stachura
No no DLC do Left 4 Dead wyszło... a tak serio to nudna i powtarzalna ta gra jak nie wiem jedynie graficznie jeszcze nie jest źle ale gameplay i mechaniki słabe że o matko.
środa, 7 listopada 2018, 17:28   DETHKARZ
grałem w betę... nudne to...
środa, 7 listopada 2018, 16:42   Victarion
Podobno ta gra to kaszanka...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z