Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overkill’s The Walking Dead – Łowcy zombiaków mogą już chwytać za broń [WIDEO]

Cursian środa, 7 listopada 2018, 16:24 News

Najnowsza gra twórców Paydaya trafiła właśnie na rynek.

Zombiastyczna gra Overkill przychodziła na świat w bólach. Pierwotnie miała ukazać się jeszcze w 2016, ale twórcy zdecydowali się kilkukrotnie opóźnić premierę. Przez bardzo długi czas nie ujawniano też nagrań z fragmentami rozgrywki, a kiedy w końcu to zrobiono, wiele osób było zawiedzionych jakością tego, co pokazano. Późniejszy filmik wyglądał już nieco lepiej, ale produkcji wciąż daleko było do ideału. Zainteresowani nie muszą już jednak dłużej polegać na cudzych relacjach i jeśli tylko grają na pecetach (konsolowcy poczekają do przyszłego roku), mogą już osobiście chwycić za broń i sprawdzić, czy Overkill zdołało naprawić sytuację. Wcześniej warto jednak obejrzeć kilka świeżych zwiastunów:

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 listopada 2018, 17:50   Masters110
Dopiero się dowiedziałem, że gra nastawiona na co-op. Myślałem, że będzie jakaś epicka kampania Single Player
środa, 7 listopada 2018, 20:35   2real4game
Eee, nope.
środa, 7 listopada 2018, 17:43   Stachura
No no DLC do Left 4 Dead wyszło... a tak serio to nudna i powtarzalna ta gra jak nie wiem jedynie graficznie jeszcze nie jest źle ale gameplay i mechaniki słabe że o matko.
środa, 7 listopada 2018, 17:28   DETHKARZ
grałem w betę... nudne to...
środa, 7 listopada 2018, 16:42   Victarion
Podobno ta gra to kaszanka...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najważniejsze premiery listopada [WIDEO]

News
środa, 31 października 2018

najwazniejsze-premiery-listopada-wideo W listopadzie debiutuje sporo dużych, ale także wiele mniejszych, acz godnych uwagi gier. Przygotowaliśmy kompilację najważniejszych premier miesiąca, byście wiedzieli, na co warto czekać. 

Komentarzy:
27

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z