Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGod of War: Kompilacja wpadek rodem z filmów z Jackie Chanem [WIDEO]

El_Pachon środa, 24 października 2018, 9:56 News
PS4

„To doskonały przykład dziwacznego szajsu w animacjach twarzy chłopca”.

Produkcja gier wideo to niełatwe zadanie – ciągła gonitwa za terminami, nadgodziny, milionowe budżety, wysokie oczekiwania wydawców i odbiorców... Jeżeli do tego twórcy obiorą sobie za cel stworzenie tytułu tak ambitnego i zaawansowanego technologicznie jak najnowszy God of War, poziom trudności dodatkowo wzrasta. Z tego powodu nad jakością najnowszej odsłony przygód Kratosa czuwał czterdziestoosobowy zespół testerów, którzy mieli bardzo odpowiedzialne zadanie.

Bugi i glitche w grach oprócz zgrzytania zębów potrafią też jednak wywoływać salwy śmiechu. Kierownictwo Sony Santa Monica zdawało sobie z tego sprawę i zachęciło testerów do dokumentowania najzabawniejszych błędów odnalezionych w przedpremierowej wersji gry. Ich znaleziska zostały wykorzystane do stworzenia kompilacji wpadek, którą możecie podziwiać poniżej. Szef zespołu kontroli jakości, Curt Markwardt, podkreśla, że wideo ma być nie tylko zabawną ciekawostką, ale również dowodem na ogrom wysiłku, jaki włożono w ostateczne doszlifowanie produkcji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 października 2018, 15:08   Kaires
Przekomiczne :D
środa, 24 października 2018, 11:33   ChozNiCK
I za to lubię gry najbardziej xD

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z