Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

RACE Pro zaliczy poślizg

Piotrek66 wtorek, 23 grudnia 2008, 10:35 News
RACE Pro - logo
RACE Pro - logo

RACE Pro jest pierwszą grą studia SimBin przeznaczoną na konsolę X360. We wrześniu okazało się, że produkcja ulegnie opóźnieniu i pojawi się w styczniu. Tak jednak nie będzie.

Autorzy ujawnili bowiem, że ich najnowsze dzieło ponownie zaliczy poślizg, tym razem już mniejszy. Tytuł pojawi się na rynku europejskim 13 lutego przyszłego roku, natomiast Amerykanie na swą edycję będą musieli poczekać kilka dni dłużej - do 17 lutego.

Mamy też złą wiadomość dla tych osób, które wyczekują dema RACE Pro. Pierwotnie miało się ono ukazać jeszcze w tym miesiącu, jednak także i ono ulegnie opóźnieniu i zadebiutuje w Xbox Live dopiero pod koniec stycznia. Niestety nie podano powodów podjętych decyzji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Podobne newsy

RACE Pro opóźnione

News
sobota, 13 września 2008

race-pro-opoznione RACE Pro - tytuł ekskluzywny dla konsoli Xbox 360, tworzony przez doświadczony zespół SimBin - zaliczy kilkumiesięczne opóźnienie.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z