Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shaun White Snowboarding również bez zabezpieczeń

CormaC wtorek, 23 grudnia 2008, 9:02 News
Shaun White Snowboarding - logo
Shaun White Snowboarding - logo

Czyżby to była nowa polityka firmy Ubisoft? Podobnie jak nowy Prince of Persia, Shaun White Snowboarding będzie pozbawiony zabezpieczeń antypirackich.

"Mogę potwierdzić, że Prince of Persia i Shaun White Snowboarding na PC nie zawierają DRM-ów, ale nie mam w tej sprawie nic więcej do powiedzenia", oświadczył przedstawiciel Ubi.

"Wiele osób narzekało, że o DRM zmusza ludzi do piracenia gier, ale ponieważ PoP na PC nie ma DRM-u, zobaczymy, jak prawdomówni są ludzie", dodał Chris Easton, community developer z Ubi.

Oby tylko Ubi się na tej decyzji nie przejechało... W końcu brak zabezpieczeń antypirackich to w teorii sytuacja typu win-win - korzystają na tym i gracze, którzy nie muszą walczyć z aktywacjami i nadgorliwym sprawdzaniem legalności płyty, i wydawcy, którzy nie muszą wydawać na DRM-y pieniędzy. Poczekamy - zobaczymy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Piractwo, Rynek gier, akcja, sportowa, Ubisoft Montreal, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 2/2012, Ubisoft, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 4/2011,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 6 września 2013, 20:43   hakine

podoba mi sie taka polityka - to ulatwienie dla legalnych uzytkownikow, mniejsze koszty dla dewelopera - choc moze byc przyczyna nieuprawnionego udostepnienia gry to i tak gra z drm najczesciej jest lamana i udostepniona undergrandowemu graczowi - w ostatnim czasie przybylo mi gier od ubi a tym bardziej fajnie ze sa one w drmfree

wtorek, 23 grudnia 2008, 9:45   Fuadex

// Mi się podoba polityka Ubisoftu. Piraci i tak grę spiracą więc dużej różnicy między brakiem DRM_u a obecnością DRM_u raczej nie będzie. Może nawet więcej kopii sprzedadzą? :]

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z