Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSPGA 2018: Wygraj jedną z 10 wejściówek na VIP Day [ZAKOŃCZONY]

CD-Action piątek, 5 października 2018, 13:56 Konkurs

Wczoraj mieliście możliwość wygrania zwykłych biletów na PGA. Dziś możecie zdobyć cenniejsze (bo warte aż 120 zł) wejściówki na VIP Day.

Zadanie jest  odrobinę trudniejsze od wczorajszego. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć możliwie dokładnie na cztery pytania dotyczące zeszlorocznej edycji imprezy: 

  1. Ilu było wystawców?
  2. Ile pokazano produkcji stworzonych przez polskie studia?
  3. Jaka była wielkość powierzchni wystawowych?
  4. Ile wydano akredytacji medialnych?

Odpowiedzi należy wysłać w jednym mailu na adres konkurscda@cdaction.pl, ale nie wcześniej niż dzisiaj o godzinie 20:00. Wygra dziesięć pierwszych prawidłowych odpowiedzi, które dotrą na naszą skrzynkę o 20:00 lub później. Wejściówki zostaną wysłane w poniedziałek w godzinach pracy redakcji.

Zwycięzcy będą mogli wejść na targi w piątek 12 października podczas trwania VIP Day. Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia jednej osoby na teren targów.

Zwycięzcy

Wejściówki zostały wysłane do osób, które wysłały o właściwej porze swoje zgłoszenie wraz z właściwymi odpowiedziami. Włąściwe odpowiedzi znajdują się na oficjalnej stronie targów w newsie podsumuwującym imprezę i wynoszą:

1. Ponad 220.
2. 137.
3. 46005 metrów kwadratowych
4. 1100 akredytacji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PGA 2018,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 8 października 2018, 13:56   Ghost
Akceptowałem obie odpowiedzi czyli 220 lub ponad 220.
poniedziałek, 8 października 2018, 10:43   Dominik1989
szkoda że nie wygrałem, nie mam do was oczywiście pretensji ale na oficjalnej stronie PGA były dwie różne informacje. Raz pisano że wystawców jest 220 a w innym miejscu że jest wystawców ponad 220. Miałem dylemat i nie wiedziałem co napisać.
piątek, 5 października 2018, 18:48   Dominik1989
Dziś się postaram! Wczoraj nie skumałem zasad :P

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

PGA 2018: Rekordowa 13. edycja za nami

News
poniedziałek, 22 października 2018

pga-2018-rekordowa-13-edycja-za-nami W weekend 12-14 października Poznań stał się stolicą polskiego, a może i europejskiego gamingu. W dziesięciu pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Poznań Game Arena – wyjątkowa z co najmniej kilku powodów.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
3

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego... Wszystko jest!

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z